Main Menu

Światowy triumf mieszkańca Ząbek! Gratulujemy Panie Michale!

Facebooktwitterlinkedin

1

Pierwszy raz Polak, a do tego mieszkaniec Ząbek, wygrał zawody w Wielkiej Brytanii w Triathlonie na pełnym dystansie Ironman Weymouth: 3,8 km (pływanie), 180 km (jazda na rowerze), 42 km (bieg) z czasem 9:22:25. Brawo Michał Podsiadłowski!

Pan Michał wygrał, a jego przewaga nad kolejnym zawodnikiem to ponad 8 i pół minuty!

Po pływaniu zajmował odległe 108 miejsce z czasem 1:06:23, ale jak widać nie ma rzeczy niemożliwych. Ulubiona dyscypliną Pana Michała jest jazda na rowerze i tu pokonał wszystkich. 180 km przejechał najszybciej w 5:01:20! I biegł jak potrafił najszybciej – 42 km w  3:09:16

Michał Podsiadłowski wygrywając w zawodach IRONMAN Triathlon Weymouth, zakwalifikował się na Mistrzostwa Świata w 2017 roku na Hawajach IRONMAN KONA HAWAII.

Wspaniała promocja naszego miasta. Dziękujemy Panie Michale!

Brawa dla Pana Michała! Gratulacje od całej Redakcji portalu zabki24.pl!

(źródło:UM Ząbki)