Main Menu

Nowa taryfa biletowa ZTM – kampania informacyjna

Facebooktwitterlinkedin

Na każdym kroku, na wyciągnięcie ręki…

 

Od 16 sierpnia w Warszawie będzie obowiązywała nowa taryfa biletowa. Aby informacja o zmianie cen, wzorów i dostępnych rodzajów biletów dotarła do wszystkich pasażerów, ZTM – 15 lipca – rozpoczyna kolejny etap kampanii informacyjnej.  

Podręczną „ściągawką”, dostępną na wyciągnięcie ręki dla każdego pasażera, będą ulotki z nową taryfą. Kolejna ich partia – 70 tys. – 18 lipca zostanie umieszczona w pojazdach komunikacji miejskiej i w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM.

Plakaty informujące o wprowadzeniu nowych cen i wzorów biletów będą widoczne w Warszawie i aglomeracji. 13 lipca zostały umieszczone w taborze (1200 sztuk) i na tablicach przy wejściach na stacje metra. Dwa dni później zostaną wywieszone także w gablotach na pętli przy Dworcu Centralnym. Przypominamy, że od 15 czerwca do 15 września plakaty wiszą na wszystkich dworcach i peronach stacji kolejowych w strefie obowiązywania Wspólnego Biletu ZTM, Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Do 15 września na monitorach w autobusach i tramwajach będą emitowane spoty. Pasażerowie obejrzą także komunikat na wyświetlaczach w składach Szybkiej Kolei Miejskiej i na monitorach w pociągach Kolei Mazowieckich. W autobusach, materiały informacyjne do końca lipca będą eksponowane także w uchwytach reklamowych.

Kolejnymi „punktami informacyjnymi” są przystanki komunikacji miejskiej. Plakaty zostały umieszczone na 760 wiatach – w gablotach z rozkładami jazdy, a w 60 dodatkowo także w dużych gablotach reklamowych. Informacje zostały umieszczone na wszystkich biletomatach, że od 16 sierpnia obowiązują nowe wzory biletów. Na antenie TVP Warszawa będzie emitowany spot informacyjny.

Wszystkie informacje o nowych biletach pasażerowie znajdą na stronie internetowej ZTM. Będą na nią kierowały również bannery umieszczone na witrynach wszystkich stołecznych firm przewozowych, a także Kolei Mazowieckich, WKD i urzędów dzielnic.

Pasażerowie mogą uzyskać informacje pod numerem infolinii tel. 22 194-84 oraz w POP-ach ZTM.

Informacja prasowa: ZTM
http://www.ztm.waw.pl/

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »