Main Menu

Plac zabaw dla Ząbek – mamy 145 miejsce!

Facebooktwitterlinkedin

Plac zabaw dla Ząbek!

Z okazji 100. jubileuszu marki NIVEA, firma NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków. W odpowiedzi    na potrzeby lokalnych społeczności, powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. NIVEA Polska zobowiązuje się do sfinansowania zakupu i montażu urządzeń na terenach przygotowanych i przekazanych przez samorządy lokalne pod budowę placów zabaw. Gotowe obiekty staną się własnością lokalnych społeczności.

W ZWYCIĘSKICH LOKALIZACJACH, NA TERENIE MINIMUM 250 MKW, WYBUDOWANE ZOSTANĄ BEZPIECZNE I FUNKCJONALNE PLACE ZABAW.

Elementy wchodzące w skład placu zabaw:

  • 2 wieloelementowe zestawy zabawowe
  • 1 element sprawnościowy
  • 2 huśtawki
  • 2 bujaki sprężynowe
  • 1 karuzela
  • 1 piaskownica
  • 1 kosz na śmieci
  • 1 ławka
  • 1 regulamin placu zabaw

 

[Powyższy tekst i logo pobrane ze strony //arch.navalis.pl/place-zabaw]

 

Jako Redakcja Portalu zabki24.pl chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji Nivea. W momencie aktualizowania przeze mnie tego tekstu, nasza gmina ma 6435 głosów (warto przypomnieć, że 30 czerwca mieliśmy 2054 głosy). Z soboty na niedzielę, czyli z 9 na 10 lipca przybyło nam 486 głosów! Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę weekend, jednak  ostatnie w zwycięskim rankingu 100-ne miejsce ma 9690 głosów, czyli pozostajemy wciąż w dysnansie ponad 4000 głosów, choć zbliżyliśmy się na moment do różnicy w wysokości 3000…

A korzystając z okazji – ten artykuł, z poprzednim komunikatem, tzn. że mamy 168 miejsce – miał aż 3000 wejść! Czy wszyscy, którzy go przeczytali, biorą udział w głosowaniu? Chyba nie…

Zrobiliśmy ogromny postęp, co pokazuje, jak informacja o akcji Nivea dociera do coraz większej liczby mieszkańców Ząbek, ale jak wiadomo wszystko się dzieje w kontekście. W wypadku głosowania na plac zabaw – to coraz większa aktywizacja innych gmin. Zostanę jednak przy moim wcześniejszym apelu – Wystarczy tylko chcieć! Każdy głos jest ważny, a danego dnia można głosować tylko raz.

Oczywiście coraz częściej pojawiają się pytania, jak np. 4-o tysięczna gmina może mieć dziennie 6 tysięcy oddanych głosów… Odpowiedź jest prosta – część osób zakłada dwa lub więcej kont. Nie zachęcamy jednak do takich postaw. Bo czy nie łatwiej przypomnieć znajomym, żeby pamiętali o głosowaniu każdego dnia?

Wystarczy kliknąć tutaj, zarejestrować się (co trwa niecałą minutę) i głosować. To naprawdę nie zajmuje dużo czasu i nic nie kosztuje – a ile można zrobić.

Mamy przed sobą jeszcze całe wakacje, wiele się może zmienić. Oczywiście będziemy nieustannie przypominać i zachęcać do zaledwie paru “dodatkowych” kliknięć dziennie, ale wszystko zależy już nie tylko od systematyczności pojedynczych internautów, ale i od dotarcia z informacją do jak największej liczby mieszkańców Ząbek.

Jeszcze raz, w imieniu swoim i zespołu redakcyjnego Portalu, zapraszam wszystkich do głosowania.

Adam Lelonek
Redaktor Naczelny Portalu zabki24.pl

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »