Main Menu

Wakacje wakacjami, ale trenować trzeba

Facebooktwitterlinkedin

Zawodniczki UKS Ząbkovia Ząbki nie odpuszczają nawet w wakacje. Regularnie stawiają się na treningach, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek na boisku “Orlik” w Szkole Podstawowej nr 2 w Ząbkach przy ulicy Stefana Batorego 11.

Dziewczyny pod pieczą trenerów sumiennie biegają z piłką przez dwie godziny. Pierwsza część treningu poświęcona jest  budowaniu kondycji i szlifowaniu techniki. Druga połowa treningu ma na celu sprawdzenie i udoskonalenie umiejętności w realnych warunkach, czyli meczu. W czasie wakacj, gdy skład Ząbkovii jest mocno okrojony i nie można utworzyć dwóch drużyn, szkoleniowcy nie przebierając w środkach zapraszają do gry tych, którzy akurat grają na “Orliku”.

Tym razem trafiło na kilku chłopaków, którzy zapewne nie spodziewali się, że czeka ich kilkadziesiąt minut zaciętej walki o wygraną 4:3. Dziewczyny dawały z siebie wszystko, aby za wszelką cenę umieścić piłkę w siatce przeciwnika. Patrząc na to, ile serca wkładają w każde podanie i przeprowadzoną akcję, można być pewnym, że w nadchodzącym sezonie dostarczą nam wiele emocji.

Tekst: Piotr Strzałkowski

[nggallery id=25]

Zdjęcia: Piotr Strzałkowski

Facebooktwitterlinkedin(Następne wiadomości) »