Main Menu

Wędkowanie w Ząbkach? Oczywiście!

Facebooktwitterlinkedin

Mało kto wie, że w Ząbkach można wybrać się z wędką, miło spędzić czas w rodzinnym gronie lub z kolegami i złapać taaaaką rybę.

Od kilku lat Koło Wędkarskie Kaczeniec, opiekujące się stawami zlokalizowanymi na terenie Rodzinnych Ogrodów Kaczeniec w Ząbkach, przy ulicy 11-go Listopada, umożliwia rekreacyjny połów ryb. Jedyne co trzeba zrobić, to wykupić roczny abonament i cieszyć się chwilami relaksu w niesamowicie zielonej scenerii.

Do dyspozycji są trzy stawy, w których przy odrobinie szczęścia możemy złapać takie ryby jak: karp, lin, płoć, okoń i szczupak. Koło regularnie zarybia stawy i dba o brzegi. Dzięki temu wyprawa wędkarska nie musi ogarniczać się jedynie do łowienia. Miłe chwile spędzą tam również całe rodziny. Szczególnie teraz, w czasie wakacji, ogrody działkowe oferują dla rodzin przestrzeń, na której można się opalać, bawić, spacerować i urządzić piknik. Dla dzieci, napewno ciekawą atrakcją będzie liczne ptactwo wodne, które bardzo chętnie podpływa do brzegu.

Koło organizuje również cykliczne zawody wędkarskie dla członków.

Koszty rocznego abonamentu:

Działkowcze – 50pln

Inni – 70pln + 5pln opłata za klucz do furtek ogrodów działkowych

 Abonament można wykupić w każdą sobotę i niedzielę na terenie ogrodów działkowych w budynku Zarządu Ogrodów Działkowych Kaczeniec (GPS: 52.300334, 21.092849 wejście od ulicy Wolności). Tel. 515-126-506 Prezes KWK Wiesław Raczyński.

WAŻNE: oferta dotyczy jedynie mieszkańców Ząbek.

Tekst: Piotr Strzałkowski

[nggallery id=15]

Zdjęcia: Piotr Strzałkowski

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)