Main Menu

Zaproszenie do współpracy z portalem!

Facebooktwitterlinkedin

Drodzy Czytelnicy!

Każdego dnia widzimy rosnące zainteresowanie naszym Portalem. Jest to oczywiście niezwykle budujące, chociaż wiemy, że to dopiero początki i wiele pozostaje jeszcze do zrobienia. Niemniej jednak chcielibyśmy przypomnieć o możliwości współpracy z Redakcją Portalu zabki24.pl.

Portal jest stowrzony dla Was, czyli mieszkańców naszego miasta. Aby lepiej realizować naszą misję i w jeszcze większym stopniu spełniać Państwa oczekiwania chcielibyśmy mieć z Wami lepszy kontakt, być bliżej Waszych problemów i poruszać kwestie, które są Wam bliskie.

W związku z tym, zachęcamy wszystkich do kontaktu z Redakcją – piszcie do nas! Możemy publikować Wasze listy, teksty, artykuły czy po prostu informować o ciekawych wydarzeniach, pomóc w ich nagłaśnianiu czy reklamie.

Mamy szczerą nadzieję, że z Waszą pomocą, uda się nam stworzyć atrakcyjną i największą przestrzeń informacyjną dla naszego miasta, która docierać będzie do wszystkich mieszkańców Ząbek i w której każdy znajdzie coś wyjątkowego, coś dla siebie.

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

 

Adam Lelonek
Redaktor Naczelny

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »