Main Menu

300 nagród na 300 dni do UEFA EURO 2012TM

Facebooktwitterlinkedin

300 nagród na 300 dni do UEFA EURO 2012TM

Za blisko 300 dni w Polsce i na Ukrainie rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Z tej okazji Urząd m.st. Warszawy przy wsparciu sponsorów UEFA EURO 2012 TM organizuje konkurs, w którym można wygrać 300 nagród. Jeśli wiesz np. ile dni potrwają Mistrzostwa, powinieneś wziąć w nim udział!

Fanów piłki nożnej z pewnością zainteresuje 20 wejściówek na vipowską wycieczkę po Stadionie Narodowym oraz 200 kart wstępu na organizowaną pod koniec sierpnia na tym samym obiekcie imprezę niespodziankę. Ponadto sponsorzy UEFA EURO 2012TM przygotowali dla zwycięzców piłki, zegarki, torby sportowe i inne gadżety związane z EURO 2012.

Co należy zrobić, aby otrzymać jedną z tych nagród? Wystarczy być osobą pełnoletnią, która polubi facebook’owy profil m.st. Warszawy (http://www.facebook.com/warszawa) i poprawnie odpowie na jedno z pytań, które między 16 sierpnia (wtorek) a 6 września zostaną tam opublikowane. Przez 3 kolejne tygodnie organizatorzy będą zamieszczać po 2 pytania dziennie, tematycznie związane z turniejem EURO 2012. Szczęśliwymi laureatami konkursu zostaną 2 pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na poszczególne pytania. Setki nagród już czekają!

 

Informacja prasowa: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
http://www.um.warszawa.pl/ 

 

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)