Main Menu

“Incepcja” w Letnim Kinie IKEA

Facebooktwitterlinkedin

 

3 sierpnia w Letnim Kinie Samochodowym IKEA Targówek o 21:30 odbędzie się projekcja filmu „Incepcja”.

Światowej sławy filmowiec Christopher Nolan wyreżyserował film z gwiazdorską obsadą, który zabiera widzów w podróż dookoła ziemskiego globu oraz w głąb intymnego i nieskończonego świata snów.

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha.

Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej.

Jednak nawet najbardziej precyzyjne planowanie nie jest w stanie przygotować ich na spotkanie z niezwykłym przeciwnikiem, który potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Wróg, którego tylko Cobb mógł się spodziewać (http://www.filmweb.pl/).

Na miejscu zamówić będzie można przekąski z możliwością dostarczenia do samochodów. Dla Klubowiczów IKEA Family przygotowana zostanie specjalna strefa z leżakami z których, jeśli tylko pozwoli pogoda, będzie można oglądać filmy.

Partnerem akcji jest Urząd Dzielnicy Targówek.

 

Repertuar :


3 sierpnia – Incepcja
10 sierpnia – Kobiety pragną bardziej
17 sierpnia – film niespodzianka
24 sierpnia – Upiór w operze
31 sierpnia – film niespodzianka

 

Źródło: http://www.ikea.com/pl

 

 

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »