Main Menu

Pierwsze targi mieszkaniowe w Ząbkach

Facebooktwitterlinkedin

Szukasz mieszkania w Ząbkach? W sobotę, 3 września w godz. 10-16 w naszym mieście odbędą się pierwsze lokalne targi mieszkaniowe.

Deweloper, spółka Dolcan zaprezentuje wszystkie dostępne mieszkania z osiedla Orla II i osiedla Powstańców, położonego zaledwie 100 metrów od Warszawy. Dla osób zainteresowanych mieszkaniami w Warszawie będą dostępne wszystkie oferty w kilkunastu pozostałych stołecznych inwestycjach (m.in. os. Skierniewicka City na Woli, os. Tęczowe we Włochach, os. Magenta w Rembertowie czy ostatni hit na rynku deweloperskim – mieszkania bezczynszowe). Wstęp wolny.

Dlaczego warto przyjść na targi mieszkań w Ząbkach? W ofercie będą najbardziej popularne mieszkania jedno- i dwupokojowe. Nie zabraknie także dużych mieszkań dwupoziomowych oraz lokali wykończonych pod klucz i gotowych  do zamieszkania. Tego dnia klienci będą mogli skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji. Kupując mieszkanie klient sam wybiera najlepszą dla siebie promocję np. garaż gratis, bony do 15 tys. zł na wykończenie mieszkania lub całoroczny czynsz.

Osiedle Orla II to rozbudowywany od kilku lat kompleks zlokalizowany w centrum Ząbek przy ul. Poniatowskiego i Wiosennej. Budynki mają tylko 5 pięter, do części mieszkań przypisane są duże ogrody zimowe. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Na terenie kompleksu znajdują się dwa place zabaw dla dzieci. Inwestycja znajduje się w odległości zaledwie ok. 150 m od stacji PKP Ząbki. Pociągi jeżdżą stąd co kilkanaście minut na Dworzec Wileński, podróż trwa niecałe 10 min, i możliwa jest na wspólnym bilecie, który obowiązuje w komunikacji miejskiej w Warszawie.

Z kolei osiedle Powstańców tworzą 4- i 5-cio kondygnacyjne budynki z garażem podziemnym. Sama inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, dlatego chętnie wybierają ją rodziny z dziećmi. Nie bez znaczenia jest też infrastruktura: na przeciwko osiedla otwarta została właśnie nowa przychodnia „Na Powstańców” obsługująca pacjentów w ramach NFZ, a w sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, poczta i sklepy. Osiedle jest też dobrze skomunikowane z Warszawą, do której dojechać można ul. Żołnierską do Trasy Łazienkowskiej i Siekierkowskiej. Osiedle jest położone zaledwie 100 metrów od administracyjnej granicy Warszawy.

Więcej informacji na stronie www.dolcan.pl

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »