Main Menu

Spotkanie z obsadą filmu ,,Sala samobójców”

Facebooktwitterlinkedin

 

Każdy z Was być może słyszał o ,,Sali samobójców”. Zdobywca 8 nagród ( w tym Srebrne i Złote Lwy), świetnie przyjęty przez publiczność zarówno polską, jak i zagraniczną. Rozpoznawalny przez swoją oryginalność, prawdziwość i kontrowersyjność.

Film w dużym skrócie opowiada o młodym Dominiku. To zwyczajny chłopak, który ma absolutnie wszystko. Bogatych rodziców, piękną dziewczynę. Ale Internet (temat przewodni filmu) może zmienić każdego. Po niewinnej zabawie (uwiecznionej na komórce i wrzuconej na sieć) nasz bohater wpada w ogromny szał. Z ,,pomocą” przychodzi tajemnicza i przebiegła Ona.  Wprowadza go w wirtualny świat. Do tytułowej Sali Samobójców…

Niektórzy z Was na pewno są fanami tego filmu. Macie więc wspaniałą okazję poznać tych, którzy go tworzyli. Z okazji premiery płyt DVD i Blu-Ray (25 sierpnia) odbędzie się oficjalne spotkanie z aktorami (wśród nich: Jakub Gierszał, Agata Kulesza czy Filip Bobek) oraz reżyserem – Janem Komasą. Jeśli macie chwilę wolnego, zapraszamy:

31 sierpnia 2011 (środa), Empik Junior na Marszałkowskiej 116/122, godzina 17:00

Być może owy event da siłę na ten rok szkolny. A ten już za pasem, więc jeszcze raz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

Tekst: Patrycja Nasiadko


 

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »