Main Menu

TVP SPORT na treningu UKS Ząbkovia

Facebooktwitterlinkedin

W dniu 10 sierpnia na boisku ORLIK przy ul. Batorego 11 na treningu UKS Ząbkovia Ząbki pojawiła się ekipa TVP SPORT, która przygotowywała materiały do kolejnego odcinka programu “Orlik w grze”.

Program ten poświęcony jest Turniejowi Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Wybór treningu Ząbkovii nie był przypadkowy – pamiętajmy, że zawodniczki Ząbkovii, to finalistki ubiegłorocznej edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska  (na 8859 startujących drużyn zawodniczki UKS Ząbkovia Ząbki zajęły ostatecznie 4 miejsce).

Poza tym dziewczęta z Ząbkovii, które w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska szansę na grę o I miejsce straciły po przegranej  w dniu 22 października 2010 w  półfinale w rzutach karnych , pokazały swoją wartość w rozegranym w dniu 10 maja 2011 roku Turnieju Finalistów I Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, który w sposób przekonujący wygrały w finale pokonując MUKS Stilon Gorzów Wielkopolski 7:2.

Program “Orlik w grze” poświęcony jest jednak głównie II edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, która startuje we wrześniu 2011 (pierwsze mecze w tych rozgrywkach drużyna UKS Ząbkovia Ząbki rozegra w dniu 14 września 2011 na boisku przy ul. Batorego 11) – ekipa TVP SPORT interesowała się więc także przygotowaniami Ząbkovii do tych rozgrywek.

Pani redaktor Katarzyna Kopeć z TVP SPORT “przepytała” więc dokładnie trenera Jarosława Dobrowolskiego o przebieg ubiegłorocznej edycji Turnieju oraz o przygotowania do tegorocznego Turnieju. Wszystkie zawodniczki Ząbkovii obecne na treningu miały możliwość wypowiedzenia się przed kamerą TVP SPORT. Relację z treningu będzie można obejrzeć na antenie TVP SPORT w najbliższą sobotę (13 sierpnia) o godz.10.00.

Poza ekipą telewizyjną treningowi Ząbkovii przyglądali się także włodarze Ząbek : Burmistrz – Robert Perkowski i jego Zastępca – Artur Murawski, którzy zapewnili, iż będą kibicować naszym dziewczętom podczas ich tegorocznych zmagań piłkarskich.

Tekst: Beata Komosińska – Ferens

 [nggallery id=32]

Zdjęcia: Piotr Strzałkowski

Facebooktwitterlinkedin« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »