Main Menu

Jesienne metamorfozy – Akcja Salon w PH Targówek

Facebooktwitterlinkedin

Jesienne metamorfozy – Akcja Salon w Parku Handlowym Targówek

1 września w Parku Handlowym Targówek rusza Akcja Salon – czas promocji i rabatów na meble i akcesoria wyposażenia salonu. Klienci będą mogli przebierać w ofertach przez cały miesiąc.

W ramach Akcji Salon sklepy pasażu meblowego, salony Domoteki, Leroy Merlin i IKEA obniżyły ceny produktów, które przydadzą się przy zmianie wystroju salonu. W nowych, niższych cenach klienci mogą kupić sofy, fotele, pufy, krzesła, stoły, szafy, regały, witryny i komody. Nie zabraknie również niezbędnych w dużym pokoju dodatków. Promocje obejmą m.in. lampy, żyrandole, dywany, poduszki, narzuty i wiele innych artykułów dekoracyjnych.

– Zamiast poddać się jesiennej chandrze, lepiej zabrać się za remont, albo chociaż wprowadzić drobne zmiany. O ile przyjemniej będzie nam spędzać zimę w odmienionym, przytulnie urządzonym wnętrzu – mówi Elżbieta Ratajczyk, Marketing Manager Parku Handlowego Targówek.

Pełna oferta rabatów i promocji w ramach Akcji Salon znajduje się na stronach internetowych http://www.targowek.parkhandlowy.pl/ oraz http://www.domoteka.pl/.

 

Alicja Lewandowska
Biuro prasowe Parku Handlowego Targówek

 

 

Facebooktwitterlinkedin