Main Menu

Konsultacje społeczne dot. darmobusa

Facebooktwitterlinkedin

Urząd Miasta Ząbki informuje, że od dnia 1 września 2011 została uruchomiona dla mieszkańców Ząbek bezpłatna linia autobusowa Ząbki-1 popularnie zwana “Darmobusem”. Specjalny autobus kursuje na trasie Centrum Handlowe M1 – Ząbki – Centrum Handlowe M1.

Przez cały wrzesień z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać wszyscy, natomiast już od października przywilej ten dotyczył będzie tylko osób zameldowanych na pobyt stały w Ząbkach. Pozostali pasażerowie będą musieli uiścić opłatę w kwocie 2 zł (bilet normalny) lub 1 zł (bilet ulgowy).
Ma to na celu związanie się mieszkańców z miastem i zameldowanie się w nim a tym samym odprowadzanie podatków, ponieważ duża część mieszkających tu osób jest niestety niezameldowana.
Każdy zameldowany mieszkaniec Ząbek będzie mógł w II połowie września wyrobić w Urzędzie Miasta bilet okresowy na tej trasie.
Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Miasta Ząbki – www.zabki.pl i w ząbkowskiej gazecie samorządowej “Co słychać?”. Zatem zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej linii Ząbki – 1 oraz przypominamy o tym, że już niedługo będą mogli nią jeździć nieodpłatnie wyłącznie zameldowani mieszkańcy Ząbek.

Konsultacje społeczne: Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Mieszkańców zwracamy się do Państwa o uwagi odnośnie darmobusu. Uwagi można przesyłać na adres: darmobus@zabki.pl. Wszystkie uwagi zostaną rozpatrzone.

Informacja prasowa: Urząd Miasta Ząbki
Źródło: www.zabki.pl

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »