Main Menu

Pobił żonę metalową rurką od odkurzacza

Facebooktwitterlinkedin

Pobił żonę metalową rurką od odkurzacza

42-letniego mieszkańca gminy Radzymin zatrzymali funkcjonariusze z miejscowego komisariatu. Adam S. blisko 8 miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną.Podczas ostatniej awantury, wywołanej pod wpływem działania alkoholu, przy pomocy metalowej, teleskopowej rurki od odkurzacza pobił 41-letnia kobietę. Ta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzuty znęcania się nad rodziną. Prokurator rejonowy w Wołominie zastosował wobec Adama S. policyjny dozór oraz nakazał mu natychmiastowe opuszczenie miejsce zamieszkania.

Policjanci z komisariatu w Radzyminie kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym sięmężczyźnie. Zgłaszająca interwencję policyjną kobieta oraz sprawca byli doskonale znale miejscowym funkcjonariuszom. W ich domu często dochodziło do aktów przemocy psychicznej i fizycznej. 42-latek wobec swojej żony używał nie tylko słów obelżywych, ale również groził uszkodzeniem ciała i pozbawieniemżycia. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas sprawca przemocy w rodzinie nie tylko bił, szarpał, popychał i wypędzał z domu kobietę, lecz również niszczył wyposażenie ich mieszkania.

Ostatnia awantura jaką pod wpływem działania alkoholu wywołał Adam S. zakończyła się dla jego 41-letniej żony wizytą w szpitalu, gdzie trafiła tam z poważnymi obrażeniami głowy i oka. Policjanci ustalili, że agresywny partner pobił kobitęmetalową, teleskopową rurką od odkurzacza. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznęi umieścili w policyjnej celi. Złożyli też w prokuraturze w Wołominie materiały sprawy z przedstawionymi Adamowi S. zarzutami znęcania się psychicznego i fizycznego nad małżonką. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór i nakazał mu natychmiastowe opuszczenie miejsce zamieszkania. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja prasowa: KPP Wołomin
http://kppwolomin.policja.waw.pl/

Facebooktwitterlinkedin« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »