Main Menu

Sprzątanie akwenu Glinianki w Zielonce

Facebooktwitterlinkedin

Sprzątanie akwenu Glinianki w Zielonce

Z okazji Sprzątania Świata 2011 Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska, Centrum Nurkowe Raja oraz Polski Związek Wędkarski – Koło 23 w Zielonce zapraszają na rodzinny piknik połączony ze sprzątaniem zbiornika wodnego Glinianki – Zielonka.

Już 17 września 2011 roku wędkarze i nurkowie ramię w ramię wspólnie zadbają o czystość i bezpieczeństwo Glinianek. Wszystkich chętnych zapraszamy od godziny 10:00 na plażę przy Gliniankach w Zielonce.

Zapraszamy nurków wszystkich federacji i stopni. Razem zadbajmy o naszą planetę. Dobry klimat gwarantowany. Zapraszamy też wędkarzy oraz wszystkich, którym nie jest obojętne dobro naszej planety.

Płetwonurków zapraszamy z własnym sprzętem i nabitymi butlami. Brakujące elementy można wypożyczyć w Centrum Nurkowym Raja, które odpowiedzialne jest za wsparcie techniczne i logistyczne sprzątania Glinianek (kontakt: biuro@raja.edu.pl; Numery telefonów: +48 790 525 171, +48 500 140 139).

Po sprzątaniu nurkowie otrzymają kupony na darmowe nabicie butli w sklepie Decathlon Targówek. Przewidziane jest również wsparcie gastronomiczne lokalnej restauracji “U Pietrzaków” oraz upominki herbaciane dla uczestników akcji od firmy Teastore.pl.

Data:
17 września 2011, start o godzinie 10:00

Miejsce: Miasto Zielonka, Kąpielisko Glinianki

Organizatorzy:

Centrum Nurkowe Raja & Polski Związek Wędkarski
Koło nr 23

Partnerzy:

Urząd Miasta Zielonka, Nuras.info, Forum-Nuras.com, Planero.pl, Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda”, Wielki Błękit, Divers24.pl, Diverclub.org, Skauting.pl, Decathlon, Hotel „U Pietrzaków”, Jurant, Vektor Sport, TUSA, Posejdon, CoconutPR, Teastore.pl

Tekst: Kamil Jaczyński

Zdjęcie: Paweł Kaczmarski

Facebooktwitterlinkedin