Main Menu

Uwaga: Policja poszukuje świadków śmiertelnego ugodzenia

Facebooktwitterlinkedin

Policja poszukuje świadków śmiertelnego ugodzenia ostrym narzędziem

Wołomińscy policjanci poszukują świadków zdarzenia – śmiertelnego ugodzenia ostrym narzędziem 38-letniego mężczyzny w parku „Dębinki” przy stacji PKP w Zielonce. Na podstawie zebranych dotychczas materiałów, funkcjonariusze ustalili rysopisy i sposób działania sprawców. Osoby, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy proszone są o kontakt z najbliższą jednostkąPolicji.

Od kilku dni policjanci wołomińskiego wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego zbierają informacje, które pozwolą na ustalenie i zatrzymanie sprawców śmiertelnego ugodzenia ostrym narzędziem do jakiego doszło 28 września 2011r około godziny 22:00 w parku „Dębinki” przy stacji PKP w Zielonce. Na podstawie zgromadzonych dotychczas materiałów przygotowano rysopis i sposób działania napastników.

Policjanci poszukują czterech mężczyzn w wieku około 22 lat, ubranych w czarne kurtki, jeden miał około 160 cm wzrostu, pozostałych trzech około 170-180 cm wzrostu.

Z ustaleń wynika, że sprawcy zaczepili siedzących na ławce w parku dwóch mężczyzn, po czym bez powodu zaczęli ich bić po głowach pięściami oraz butelkami, jak również kopali ich po całym ciele. W trakcie szarpaniny jeden z poszkodowanych 38-letni mężczyzna został ugodzony ostrym narzędziem w okolice pleców. Z rana kłutą zostałprzewieziony do szpitala, gdzie mimo natychmiastowej pomocy lekarskiej zmarł. Drugi z poszkodowanych mężczyzn równieżodniósł obrażenia ciała, niezagrażające jego zdrowiu i życiu. Poszkodowani mężczyźni na terenie parku byli z rowerami, którymi usiłowali odjechać z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, które w tym dniu w godzinach wieczornych przebywały w okolicach miejsca zdarzenia i które mogły widzieć grupęprzemieszczających się młodych osób opisanych powyżej, lub świadków którzy mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy prosimy o kontakt z Komendą PowiatowąPolicji w Wołominie tel. 0-22 604-72-11 (czynny w godz. 8.00 –21.00), 0-22-776-20-21 czynny całą dobę, telefonem zaufania 0-22-787-20-00 lub z najbliższą jednostką Policji lub na telefon alarmowy 997. Informacje można przekazać równieżbezpośrednio do Prokuratury Rejonowej w Wołominie.

Osobom udzielającym informacji na ten temat Policja gwarantuje pełną anonimowość.

Facebooktwitterlinkedin