Main Menu

Zwycięstwo Dolcanu!

Facebooktwitterlinkedin

Jest zwycięstwo! Zawodnicy trenera Roberta Podolińskiego po zaciętym boju na szczecińskiej ziemi pokonali Pogoń 3:2 (0:1).

Początek spotkania przebiegł pod dyktando Pogoni. W 13′ Adam Frączak pokonał, występującego po przerwie, Macieja Humerskiego i strzelił bramkę. Jednak Dolcan postanowił się nie poddawać i ruszył do akcji. Niestety kilka wypracowanych akcji nie przyniosło goli. Zawodnicy zeszli do szatni przy wyniku 0:1.

Druga połowa to już zupełnie inna historia. Kibice doświadczyli prawdziwego festiwalu bramek. W 47′ minucie Maciej Tataj, po podaniu Daniela Chylaszki, doprowadził do wyrównania. W 51′ piłkę w siatce szczecińskiej drużyny umieścił Rafał Grzelak a w 66′ wyczyn ten powtórzył Michał Pulkowski. Do końca spotkania szczecinianie nie doczekali się już bramek z gry. W 90′ Edi Andradina, wykorzystując karny ustalił wynik końcowy spotkania na 3:2.

Zwycięstwo to pozwoliło drużynie z Ząbek oddalić się od strefy spadkowej. Miejmy nadzieję, że bardzo korzystnie rozpoczęta druga połowa rundy jesiennej będzie równie pozytywna jak wynik spotkania z Pogonią Szczecin.

Tekst: Piotr Strzałkowski na podstawie informacji prasowej oficjalnej strony zespołu Dolcan Ząbki.