Main Menu

IV Praska Dycha już 6 listopada!

Facebooktwitterlinkedin

IV Praska Dycha już 6 listopada!

Rozpoczynamy zapisy do IV Praskiej Dychy, czyli biegu na 10 km rozgrywanego 6 listopada w unikalnej scenerii warszawskiego Parku Skaryszewskiego. Na naszej stronie znajduje się komplet oficjalnych informacji na temat tej imprezy.

Zawody po raz kolejny, z pomocą silnych Partnerów, organizuje Klub Biegacza Tempo Warszawa. Nasz bieg jest zwieńczeniem Warszawskich Ścieżek Biegowych, w ramach których przez cały rok, regularnie, pomagaliśmy Wam stawiać pierwsze biegowe kroki i pracowaliśmy wspólnie nad dobrą formą i samopoczuciem.

Dla Waszej wygody przeprowadzimy w ramach naszej imprezy tak zwaną „Szybką Dychę”, czyli bieg dla osób z życiówkami poniżej 45 minut. Przed tymi konkurencjami rozegrany zostanie rekreacyjny Marsz 5 km, który jest oficjalnym finałem organizowanego przez nas programu Warszawskich Ścieżek Nordic Walking.

Na naszej stronie wdziale “Zapisz się” znajdziecie formularze zapisów do obydwu biegów i marszu. Szczególnie zachęcamy do udziału w Praskiej Dysze studentów, dla których przewidzieliśmy niższą opłatę startową i osobną klasyfikację. Żródłem wiedzy o imprezie jestRegulamin IV Praskiej Dychy – dzieło nieco nudne, ale ważne – do którego lektury zachęcamy.

Nieprzekonanych zachęcamy do obejrzenia relacji z poprzednich edycji biegu, które znajdują się wdziale “Historia”.

Każdy uczestnik, zarówno biegów jak i marszu, otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Limit zapisów to 600 osób w biegu głównym, 250 Nordic Walking i 150  w “Szybkiej Dysze”.

IV Dycha już dycha! Powiedzcie o tym Waszym znajomym i wspólnie spotkajmy się 6 listopada na trasie w Parku Skaryszewskim!

PROGRAM MINUTOWY

  1. 9:00 otwarcie biura zawodów
  2. 10:45 wyprowadzenie uczestników Marszu Nordic Walking na start spod biura zawodów
  3. 11:00 Start Marszu Nordic Walking
  4. 11:45 wyprowadzenie zawodników biegu otwartego na strat spod biura zawodów
  5. 12:00 Start biegu otwartego IV Praska Dycha
  6. 13:10 Start biegu Szybka Dycha
  7. 14:30 dekoracja
  8. 15:00 zakończenie imprezy

 

Informacja prasowa: IV Praska Dycha
http://www.praskadycha.pl/

Facebooktwitterlinkedin« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »