Main Menu

Słupno: Policjanci uczestniczyli w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Facebooktwitterlinkedin

Wołomińscy policjanci zostali zaproszeni przez uczniów z Zespołu Szkół w Słupnie do wspólnego obchodzenia Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Funkcjonariusze prowadzili pogadanki z uczniami na temat bezpieczeństwa na drodze oraz uczyli dzieci prawidłowych zachowań na przejściu z sygnalizacją świetlną.

Uczniowie z Zespołu Szkól w Słupnie w bardzo szerokim zakresie zgłębiali tematykę dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poza spotkaniami z policjantami na pogadankach oraz w terenie na skrzyżowaniu, dzieci malowały znaki drogowe, wykonały liczne transparenty nawołujące do ostrożności na drodze oraz stworzyły sylwetki policjantów ruchu drogowego . Ponadto uczniowie gimnazjum wykonali własnoręcznie ulotki dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, które zostały przekazane wołomińskim policjantom.

Na zakończenie spotkania były nagrody dla dzieci i gości, gratulacje, brawa i mnóstwo satysfakcji i radości z powodu wspólnego uczestnictwa w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Informacja prasowa: KPP Wołomin
Źródło: kppwolomin.policja.waw.pl
Fot.: KPP Wołomin

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »