Main Menu

Speed Dating z Euforią Event

Facebooktwitterlinkedin

Speed Dating z Euforią Event

Euforia Event postanowiła wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i stworzyć udoskonaloną wersję Speed Datingu. Dla tych, którzy w ogóle nie zetknęli się z tego typu spotkaniami kilka słów wyjaśnienia. Speed Dating, czyli szybkie randkowanie polega na tym, że wlokalu spotyka się grupa 20-30 osób składająca się w połowie z kobiet i mężczyzn. Każdy z uczestników ma szansę porozmawiać z każdą osobą płci przeciwnej przez około 5 minut. Po upływie wyznaczonego czasu mężczyźni zmieniają stolik, przechodząc do konwersacji z kolejną kobietą.

To co nas wyróżnia to sposób prowadzenia tego typu spotkań. Chcielibyśmy, aby uczestnicy poczuli się swobodnie jeszcze przed rozpoczęciem rozmów. Dlatego w cenie biletu gwarantujemy do wyboru napój alkoholowy bądź bezalkoholowy. Nowością, którą wprowadzamy jest także informacja o wzajemnym wyborze tuż po Speed Datingu. Dzięki temu uczestnicy będą mieli szansę od razu kontynuować znajomość z osobami, które zwróciły ich uwagę. Ponadto dołożymy wszelkich starań, aby Speed Dating był początkiem całej imprezy…

Wszystko po to, aby zapewnić dobrą atmosferę, która będzie sprzyjała zawieraniu nowych znajomości.

Zalety Speed Datingu

Jedną z największych zalet szybkich randek jest oszczędność czasu, w jednym czasie w jednym miejscu masz okazje poznać grupę interesujących osób!

Kontakt twarzą w twarz, co na pewno zwiększa wiarygodność  osoby, z która rozmawiamy, ponieważ oprócz słów, które wypowiada istnieje jeszcze mowa ciała, która może być istotnym źródłem informacji.

Speed Dating minimalizuje również poczucie odrzucenia, w przypadku gdy nie przypadniemy komuś do gustu, po prostu nie otrzymujemy kontaktu do takiej osoby.

Kolejną zaletą Speed Datingu jest limitowany czas rozmowy, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszani do dłuższej konwersacji z osobą która nas nie interesuje

Wszystkie osoby biorąc udział w zabawie mają ten sam cel – chcą kogoś poznać!

Boisz się, że zabraknie Ci tematów do rozmowy? Nie martw się, możesz na nas liczyć w tej kwestii. Przygotowujemy wcześniej listę pytań pomocniczych!

Speed Dating wcale nie jest rozwiązaniem dla desperatów, wręcz przeciwnie! Osoby, które przychodzą na takie spotkanie tonormalni, ciekawi towarzyscy ludzie. To co łączy wszystkich uczestników Speed Datingu, to potrzeba kontaktu z ludźmi i chęć spędzenia czasu w miłej atmosferze!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.gospeeddating.pl/ i do zapisów.

Następne spotkanie odbędzie się 27 listopada o godzinie 18:00 w Alternatywa Cafe przy ul. Złota 11, a liczba miejsc jest ograniczona! 

Redakcja Portalu chciałaby poinformować naszych Czytelników, że byliśmy na takim spotkaniu i to, co chcielibyśmy powiedzieć ze swojej strony w kwestii tej formy poznawania nowych ludzi i ogólnie rzecz biorąc “szybkiego randkowania” – jeśli ktoś się nad tym zastanawia – to uwierzcie, nie ma nad czym! Świetny lokal, niesamowite doświadczenie i niezwykle interesujący ludzie… Gorąco polecamy wszystkim “singlom” i nie tylko!

I nie piszemy tak dlatego, że udało nam się zainteresować sobą aż tyle kobiet…

Adam Lelonek / Piotr Strzałkowski

Facebooktwitterlinkedin