Main Menu

Szukamy “Wielkich o wielkim sercu”…

Facebooktwitterlinkedin

Szanowni Państwo,

Fundacja „AND I AM UP”, pierwsza w Polsce dla dzieci z zespołem Downa, powstała stosunkowo niedawno, w  2009 r., z wytyczonym jasno i wyraźnie kierunkiem działania, prężnie realizując od tego czasu jeden z najważniejszych celów: misję reaktywacji poradni dla dzieci z zespołem Downa przy wybranej placówce medycznej na terenie miasta Warszawy.

Jesteśmy aktywnym podmiotem, otwartym na możliwość współpracy satysfakcjonującej obydwie strony. Dziękujemy za życzliwe zainteresowanie naszym aktualnym projektem kulturalnym, będącym trzecią  już edycją corocznej gali charytatywnej, z której dochód przeznaczony jest na podniesienie standardów opieki nad dziećmi z zespołem Downa do obowiązujących europejskich.

Zapraszając „Wielkich o wielkim sercu” do wspólnego przeżycia wyjątkowego wieczoru prosimy o pomoc w realizacji nowatorskiego projektu na miarę XXI wieku – stworzenia poradni zapewniającej należytą opiekę medyczną i rehabilitacyjną dla dzieci z zespołem Downa.

Dziękując za życzliwość i finansowe wsparcie wrześniowego festynu, pragniemy Państwa zaprosić jako honorowych gości, do udziału w organizowanym przez nas  wydarzeniu- spektaklu charytatywnym „A my do Betlejem…”,  które odbędzie się w Teatrze RAMPA  na Targówku 17.12.2011 r. o godz. 19:00.

Widowisko zaskoczy  Państwa niepowtarzalnym charakterem i jedyną w swoim rodzaju atmosferą, nawiązującą do tradycji bożonarodzeniowego, uroczystego świętowania.

Wydarzeniem wieczoru będzie licytacja eleganckiego pióra wraz z pismem przewodnim, specjalnie przekazanego na ten cel przez Szanowną Małżonkę Prezydenta RP, Panią Annę Komorowską.

Pyszne ciasta domowego wypieku,  loterie fantowe oraz występ znanego kwartetu smyczkowego Primo Incontro to atrakcje przewidziane  w przerwie spektaklu.

Zapraszamy serdecznie, mając nadzieję na udaną współpracę.

Z  poważaniem,
Joanna Dąbrowska
Prezes Fundacji AND I AM UP

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)