Main Menu

Bilety ZTM – bliżej, niż myślisz…

Facebooktwitterlinkedin

Czy zakup biletu w stolicy to skomplikowana sprawa? Gdzie i w ilu punktach można je nabyć? Za pośrednictwem jakich urządzeń zapłacimy za przejazd? Odpowiedzi na te wszystkie pytania będzie można uzyskać podczas kampanii ZTM pod hasłem „Bilety ZTM –  bliżej, niż myślisz”. To pierwsza tego typu akcja, informująca turystów i mieszkańców o możliwościach zakupu biletów w stolicy. A dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jest ich naprawdę wiele. Z roku na rok coraz więcej.

Szybko i wygodnie bilety z taryfy ZTM na terenie całej aglomeracji warszawskiej można kupić już w ponad 1500 punktach sprzedaży, m.in. w kioskach, salonikach prasowych, placówkach Poczty Polskiej i w wybranych kasach Kolei Mazowieckich. Do dyspozycji pasażerów są także Punkty Obsługi Pasażerów ZTM na stacjach metra: Centrum, Świętokrzyska, Ratusz Arsenał, Dworzec Gdański, Plac Wilsona, Marymont i Młociny  oraz przy ul. Żelaznej 61.

Przez całą dobę bilety można nabyć również w ponad 290 biletomatach stacjonarnych, ustawionych na węzłach komunikacyjnych, w pobliżu stacji metra, dworców kolejowych, lotniska, centrów handlowych i w ponad 280 automatach mobilnych znajdujących się w nowoczesnych autobusach, tramwajach Swing i pociągach SKM.

Bilety można kupić także przez telefon komórkowy (działają trzy systemy – mPay, SkyCash i moBILET) oraz przez Internet za pośrednictwem strony – ztm.waw.pl/ewkm.

Kampania „Bilety ZTM – bliżej, niż myślisz” rozpocznie się 1 lutego i potrwa do 24 lutego br. Plakaty oraz ulotki z informacją o liczbie punktów sprzedaży i technologiach, za pomocą których można kupić bilety pojawią się w pojazdach komunikacji miejskiej. Będą także dostępne w punktach informacji turystycznej Stołecznego Biura Turystyki. Plakaty informujące o kampanii pojawią się również na wiatach przystankowych, znajdujących się przy głównych ciągach komunikacyjnych. Na monitorach w autobusach i metrze będą emitowane spoty. Informacje o kampanii pojawią się również na stronach stołecznych portali internetowych oraz na stronie internetowej ZTM i profilu ZTM na portalu Facebook.

Informacja prasowa: ZTM Warszawa

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »