Main Menu

Okres przygotowawczy: Dolcan 0:3 GKS Bełchatów

Facebooktwitterlinkedin

Nasza drużyna nie sprostała ekipie grającej w najwyższej klasie rozgrywkowej. W sparingu rozegranym w Bełchatowie, Dolcan Ząbki uległ gospodarzom 0:3.

Zespół z T-Mobile Ekstraklasy w przeciągu kwadransa zapewnił sobie zwycięstwo nad Dolcanem. Dla “Brunatnych” była to próba generalna przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Za to drużyna kierowana przez trenera Roberta Podolińskiego nie rozegrała jeszcze połowy zaplanowanych sparingów. Jedynie sprawa transferów jest już prawie zamknięta. W najbliższym czasie, naszą drużynę zasili pomocnik KSZO, Daniel Dybiec. 21-latek wychowanek ostrowskiego klubu przez niespełna rok był wypożyczony do Widzewa Łódź, jednak nie doczekał się debiutu w kadrze seniorskiej. Mecze rozgrywał w ramach Młodej Ekstraklasy, gdzie zaliczył 24 występy i zdobył 2 bramki. Do Ząbek trafi na pół roku na zasadzie wypożyczenia.

11 lutego 2012, Bełchatów
GKS Bełchatów 3:0 (3:0) Dolcan Ząbki
16′ Miroslav Božok, 23′ Piotr Bazler (sam.), 30′ Mate Lacić

GKS Bełchatów: Łukasz Budziłek – Grzegorz Fonfara, Mate Lacić (60′ Maciej Szmatiuk), Maciej Wilusz (60′ Damian Zbozień), Jacek Popek (60′ Piotr Witasik) – Tomasz Wróbel (46′ Mateusz Mak), Grzegorz Baran (60′ Filip Modelski), Kamil Wacławczyk (46′ Paweł Giel), Miroslav Božok (60′ Szymon Sawala), Kamil Kosowski (46′ Michał Mak) – Marcin Żewłakow (60′ Łukasz Wroński).

Dolcan Ząbki: Rafał Leszczyński (46 Maciej Humerski) – Damian Jakubik (46′ Marcin Korkuć), Marcin Hirsz (65′ Rafał Grzelak), Tomasz Ciesielski, Rafał Grzelak (46′ Łukasz Zaniewski) – Robert Chwastek (78′ Piotr Głowacki), Michał Pulkowski (60′ Grzegorz Piesio, 85′ Rafał Wielądek), Bartosz Osoliński (10′ Piotr Bazler), Patryk Koziara (70′ Michał Pulkowski), Grzegorz Piesio (30′ Daniel Chylaszek) – Damian Świerblewski (78′ Michał Zapaśnik).

Następnym rywalem Dolcanu będzie drugoligowy Tur Turek. Spotkanie odbędzie się 15 lutego.

Adam Guzowski

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »