Main Menu

Zielonka: Zbiórka krwi w niedzielę 11 marca

Facebooktwitterlinkedin

Klub Honorowych Dawców Krwi “Krzyś” serdecznie zaprasza na kolejną akcję zbierania krwi, która odbędzie się w niedzielę, 11 marca 2012 r. w godz. 10.00 – 14.00 w budynku Miejskiego Gimnazjum przy ul. Łukasińskiego 1/3. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.

  1. Podczas akcji można sprawdzić swoją deklarację i na miejscu zaktualizować -> jeżeli zmieniły się istotne dane (przede wszystkim adres korespondencyjny; w kilku przypadkach tak jest)
  2. KHDK prosi również o podawanie swoich adresów mailowych: podczas akcji (deklaracja wstąpienia/aktualizacja danych)* bądź w wysyłając maila na adres krzys.zielonka@gmail.com wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym.

W celu ułatwienia komunikacji (np. wysyłanie przez Klub zaproszeń [na akcję honorowego krwiodawstwa]; pytań/uwag Członków Klubu HDK “Krzyś”; osób chcących zapisać się do Klubu itp.) bardzo prosimy o podawanie swojego adresu e-mail podczas najbliższych akcji*. Zaproszenia wysyłane tradycyjną pocztą nie zawsze dochodzą na czas, natomiast informacje wysyłane mailem będą przychodzić minimum na tydzień przez akcją.

Podawanie adresu e-mail jest DOBROWOLNE, niemniej prosimy nie mieć pretensji do Zarządu Klubu HDK “Krzyś” w przypadku zbyt późnego otrzymania listu pocztą tradycyjną lub wysłaniem go pod nieaktualny adres korespondencyjny.Podczas akcji marcowej i każdej następnej będzie możliwość sprawdzenia własnych deklaracji członkowskich (jeżeli takowa była wypełniana) i ich ewentualnej aktualizacji.

 Kliknij tutaj, aby ściągnąć formularz – „AKTUALIZACJA DANYCH CZŁONKA/DEKLARACJA WSTĄPIENIA DO ZIELONKOWSKIEGO KLUBU HONOROWYCH DAWCÓW KRWI „KRZYŚ”. Dokument ten wypełniany jest wyłącznie na wniosek Członka Klubu HDK „Krzyś” w przypadku istotnych zmian (tj. adresu korespondencyjnego/zamieszkania itp.) lub osoby chcącej zapisać się do Klubu. Uzupełniony dokument prosimy przynieść na akcję honorowego oddawania krwi lub (zeskanowany) przesłać na krzys.zielonka@gmail.com

 Prosimy mieć na uwadze, że większość tych dokumentów wypisywanych przez Członków Klubu jest z lat 2004-2008 więc informacje tam podane mogą być nieaktualne.

Informacja prasowa: UM Zielonka
Źródło: zielonka.pl

Facebooktwitterlinkedin