Main Menu

Bezpłatne porady lekarskie – Biała Sobota

Facebooktwitterlinkedin

Biała Sobota już  21 kwietnia w Szpitalu Powiatowym w Wołominie. Na pacjentów czekają  bezpłatne porady lekarskie okulisty, diabetologa, ginekologa, reumatologa i pediatry oraz szereg badań  specjalistycznych. To kolejny dzień poświęcony profilaktyce zdrowotnej, na który zaprasza mieszkańców naszego powiatu dyrekcja szpitala i starostwo wołomińskie.

Zdrowie nie oznacza tylko braku choroby. Mówi się, że jest to zdolność do korzystania z pełni życia. A do tego potrzebne jest sprawnie funkcjonujące ciało i mnóstwo energii. Profilaktyka zdrowotna to  wszelkie działania mające na celu utrzymanie zdrowia, zapobieganie chorobom oraz jak najwcześniejsze wykrycie ich i wyleczenie. Wiele możemy zrobić dla siebie na własną rękę, ale też  badając się i  oceniając systematycznie kondycję swojego organizmu.

Temu służy  inicjatywa starostwa i szpitala jaką są profilaktyczne programy zdrowotne finansowane ze środków publicznych.

Aby skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy specjalistów należy w najbliższą sobotę przyjść do przychodni specjalistycznej mieszczącej się na pierwszym piętrze  Szpitala Powiatowego w Wołominie w godzinach 9.00 – 13.00 .

Zapisy oraz dodatkowe informacje udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 14.00 pod numerem telefonu 0 22 763 31 33.  Uwaga – liczba miejsc ograniczona

Nasi mieszkańcy wg wskazań lekarskich będą mogli wykonać badania specjalistyczne- cytologię, USG,  badanie PSA  oraz pomiar poziomu cukru i ciśnienia krwi .

Zapraszamy!

Piotr  Kaczorek
Rzecznik Starostwa Powiatu Wołomińskiego  

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »