Main Menu

Klub Mam – spotkanie 05.04 godz 9.30

Facebooktwitterlinkedin

Drogie Mamy z Ząbek i okolic! Jeśli jesteście zmęczone przedświąteczną atmosferą… zakupami, sprzątaniem? Chcecie usiąść, pogadać napić się kawy?

Zapraszamy do Klubu Mamy Ząbki w czwartek 5 kwietnia na 9.30. Będzie to nasz czas spędzony wspólnie z naszymi dziećmi, które również w tym okresie potrzebują naszej uwagi. Wiemy, że część mam w tym tygodniu wyjeżdża na święta dlatego może tylko pogadamy, ale jeśli będzie nas 6 lub …więcej zostaną przeprowadzone Warsztaty o Uczuciach. Będziemy zdobywać umiejętności rozpoznawania własnych emocji i ich kontroli. W jakich sytuacjach pojawiają się dane emocje, jakie potrzeby się pod nimi kryją?

Uczucia i reakcje związane z uczuciami są czymś normalnym i to na każdym etapie rozwoju człowieka. Ty też masz prawo do miłości, złości, zazdrości, niechęci, smutku, strachu. I całej masy innych uczuć i odczuć. Uczucia są podstawą rozwoju człowieka, wartościową i istotną częścią ludzkiej natury. Traktowane z należytą troską i szacunkiem mogą stać się podstawą dalszego rozwoju i osiągnięcia dojrzałości. Uczucia są po prostu faktem, są moralnie neutralne, są cennym darem i istotnym wsparciem w naszym życiu. Bez nich niemożliwe byłoby zrozumienie innych ludzi i wchodzenie z nimi w prawidłowe relacje. (J. Sakowska)

Spotkanie jest bezpłatne.

Spotykamy się w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
ul. Piłsudskiego 111 (idąc od Powstańców na rondzie w lewo), Ząbki

e-mail: mamy.zabki@gmail.com
FB: www.facebook.com/Mamy.Zabki

ZAPRASZAMY, piszcie i nas odwiedzajcie, zabierajcie koleżanki i dzieciaki oczywiście.

Facebooktwitterlinkedin« (Poprzednia wiadomość)