Main Menu

Marki: Kolejny sukces w łapaniu śmieciarzy

Facebooktwitterlinkedin

Posiada Audi a śmieci wywozi do lasu

W dniu 1 marca 2012 roku pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki stwierdzili wyrzucone odpady w lesie.

Urząd Miasta Marki dysponuje kilkoma kamerami bezprzewodowymi, które umieszczane są w różnych częściach miasta w celu uchwycenia osób wyrzucających odpady w miejscach do tego nieprzeznaczonych.

Między innymi tak było w tym przypadku. Kamera umieszczona w lesie zarejestrowała pojazd combi marki AUDI koloru czarnego/grafitowego ciągnącego przyczepę, na której znajdowały się czarne worki, które następnie zostały wyrzucone do lasu.

W toku prowadzonych działań udało się ustalić sprawcę dzięki numerom rejestracyjnym. Całą sprawę oraz zgromadzone dowody przekazano do Komisariatu Policji w Markach.

Burmistrz Miasta Marki zwrócił się do Komendanta Komisariatu Policji w Markach o skierowanie wniosku o ukaranie do sądu przeciwko sprawcy.

Kamery już wielokrotnie przyczyniły się do ustalenia sprawców i skierowania spraw na policję. Są one umieszczane w różnych miejscach na terenie miasta Marki. Ich lokalizacja jest zmieniana więc nigdy nie wiadomo, gdzie i kogo uda się złapać na łamaniu przepisów.

Informacja prasowa: UM Marki
Źródło: marki.pl
Fot.: marki.pl

 

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »