Main Menu

Mecz sparingowy najmłodszych zawodniczek Ząbkovii z drużyną UKS Błyskawica

Facebooktwitterlinkedin

W środę 25.04.2012 r. na boisku Orlik przy ul. Szanajcy 5 w Warszawie odbył się wspólny trening – sparing dziewczynek Ząbkovii (2005-2002) z chłopcami z drużyny UKS Błyskawica Warszawa z roczników (2002-2003).

Założeniem spotkania było rozegranie meczu sparingowego, w formie treningowej. Nie były liczone gole, choć trzeba przyznać, że wpadło ich do naszej bramki kilka. Dziewczynkom nie odebrało to jednak woli walki i chęci do gry. Zawodniczki Ząbkovii przyjechały w ośmioosobowym składzie i wszystkie grały  bez możliwości zmiany. Zawodnicy Błyskawicy mieli komfort kilku zmian, co nie pozostało bez znaczenia. W trakcie meczu widać było narastające zmęczenie dziewczynek. Po zakończonym sparingu dziewczynki przyjęły gratulacje od przeciwników i ich trenera, którzy docenili umiejętności i waleczność naszych zawodniczek.

Skład drużyny Ząbkovii: Patrycja Bartosiewicz (bramkarka), Patrycja Bień, Wiktoria Kaczanowska, Adrianna Krawczyk, Wiktoria Paciorek, Oliwia Piotrowska, Emilia Skowron, Julia Wołowska.

Beata Komosińska – Ferens
Fot.: Archiwum UKS Ząbkovia Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »