Main Menu

W ząbkowskich szkołach nie ma kredy! Czy to wina kryzysu?

Facebooktwitterlinkedin

W Ząbkowskich szkoła klasyczna kreda to praktycznie rzecz trudno dostępna. Nie jest to wynikiem kryzysu, który również nam zajrzał w oczy, jest to jednak wynik wysokiego poziomu nauczania, wspaniałej kadry pedagogicznej i bardzo dobrego zaplecza technicznego.

W Ząbkowskich szkołach tablice interaktywne to praktycznie standard. W niektórych są już w tą nowinkę techniczną wyposażone kompletnie wszystkie sale a w pozostałych prawie wszystkie. Klasycznych tablic praktycznie brak, gdyż jeżeli jest to już zazwyczaj biała.

Śmiem twierdzić, że posiadamy najnowocześniejszą bazę oświatową w Powiecie, a być może i w Polsce. Na pewno należymy do ścisłej polskiej czołówki. W szkołach już od dawna są prowadzone elektroniczne dzienniki. Pierwszą szkołą w Polsce która wdrożyła elektroniczny dziennik było ząbkowskie gimnazjum nr 1, niedługo po tym dołączyły pozostałe.

Najważniejszy jest jednak człowiek i tu też nam niczego nie brakuje o czym świadczą wyniki egzaminów gimnazjalnych i podstawówki na poziomie dużo wyższym niż średnia w kraju. Uwzględniwszy dużą rotację młodzieży (migracja mieszkańców) to na prawdę dobry wynik.

Zapraszam Państwa do odwiedzenia naszych placówek oświatowych podczas organizowanych dorocznie dni otwartych. Warto zobaczyć gdzie nasze dzieci się uczą lub będą uczyły.

Pozdrawiam,
Robert Perkowski.

Źródło: robertperkowski.pl

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)