Main Menu

Zmiany w ruchu na ul. Marsa

Facebooktwitterlinkedin

W piątek, 13 kwietnia ok. godz. 22.00, zawężone zostały ulice Żołnierska i Rekrucka przy skrzyżowaniu z ul. Marsa oraz ul. Marsa po północnej stronie skrzyżowania.

Od piątkowego wieczoru wyłączone z ruchu są wschodnie jezdnie ulic Rekruckiej i Żołnierskiej przy skrzyżowaniu z ul. Marsa. Ruch w obydwu kierunkach został przełożony na jezdnie zachodnie. Jadący ul. Rekrucką z kierunku Wawra przed skrzyżowaniem z ul. Marsa przejadą na drugą jezdnię („pod prąd”), a na jezdnię właściwą wrócą za skrzyżowaniem – już na ul. Żołnierskiej. Natomiast kierowcy podróżujący ul. Żołnierską od strony Rembertowa mają do dyspozycji o jeden pas ruchu mniej.

Na obydwu ulicach, tj. Rekruckiej i Żołnierskiej utrzymana jest możliwość skrętu w ul. Marsa (w prawo i w lewo). Zawężona została także ul. Marsa – zamknięta dla ruchu zostanie północna strona jezdni przed skrzyżowaniem z ul. Żołnierską. Jadący od strony ul. Cyrulików mają możliwość skrętu w prawo w ul. Żołnierską, ale wprowadzony został zakaz skrętu w lewo w ul. Rekrucką. Dla tej relacji został wytyczony objazd ulicami: Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa. Ruch jadących od strony węzła Marsa będzie odbywać się bez zmian. Utrudnienia związane są z przebudową skrzyżowania ulic Marsa, Żołnierskiej i Rekruckiej. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 6 maja.

Informacja prasowa: UM Warszawa
Mapa: UM Warszawa

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »