Main Menu

199 nie wytrzymał

Facebooktwitterlinkedin

20 kwietnia na łamach portalu ukazał się artykuł mówiący o problemie tłoku a autobusach linii 199. UM Ząbki również wydał oświadczenie w tej sprawie. Wczoraj otrzymaliśmy, kolejny już, list od mieszkańca w tej sprawie. Tym razem nie dość, że ciężko było się do autobusu dostać, to ten postanowił zaprzestać dalszej jazdy i odmawiając posłuszeństwa, zwyczajnie się popsuł…

“(…) Wczoraj rano (jak codziennie) jechało bardzo dużo ludzi, jak zawsze aż ciężko zamykały się drzwi, ponieważ pasażerowie się nie mieścili. Autobus linii 199 nie wytrzymał ciężaru i zepsuł się na środku jezdni, a pasażerowie wielką grupą ruszyli w kierunku ul.Radzymińskiej myśląc o tym,że już są spóźnieni do pracy/szkoły! Panie Burmistrzu, zapraszamy na przejażdżkę autobusem w godzinach szczytu!”.

Z uzyskanych informacji z ZTM Warszawa jasno wynika, że przedsiębiorstwo jest świadome problemu, ale ze względu na zaangażowanie w inne projekty oraz brak taboru, zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów linii 145 i 199 nie jest możliwe. ZTM Warszawa zapewnił, że pracuje nad rowiązaniami mającymi na celu rozwiązania problemu.

Zachęcamy mieszkańców do zgłaszania wszelkich uwag i podobnych zdarzeń nie tylko do redakcji portalu (za co bardzo dziękujemy), ale również do ZTM Warszawa.

 

 

 

Facebooktwitterlinkedin