Main Menu

48h gry w piłke non-stop. Chcesz zagrać?

Facebooktwitterlinkedin

To zaproszenie do wspólnych poszukiwań dla wszystkich, którzy chcą wprawić świat w ruch. Na początek zacznijmy od mniejszej kuli, nazywanej przez ludzi piłką.

W dniach 8-10 czerwca 2012 urządzamy w Zielonce W PIŁKĘ WIELKIE GRANIE. Startujemy w dniu 8 czerwca o godz. 21.00, kończymy w 10 czerwca o godz. 21.00 (gramy 48 godzin).

Gra w piłkę nożną odbędzie się na boisku Gimnazjum przy ulicy Łukasińskiego 1/3 (wejście od ul. Dziennikarskiej ). Gra toczyć się będzie non-stop (nie będzie przerw), zmieniać się będą zawodnicy, których na boisku musi być co najmniej dwóch. W przypadku braku uczestników gra kończy się.

W PIŁKĘ WIELKIE GRANIE jest inicjatywą niezależną, nie wynika z działań jakiejkolwiek organizacji ani żadnej nie wspiera. Z informacją o wydarzeniu będziemy starali się dotrzeć do wszystkich mieszkańców Zielonki i okolicznych miast. Zależy nam na spotkaniu na boisku osób, które w piłkę grają, grały lub nie grają i nie grały. Wiek, płeć jest tu bez znaczenia, liczy się sama chęć pogrania.  Dokąd nas to zaprowadzi trudno dzisiaj przewidzieć, ale równie nieprzewidywalna jest piłka nożna.

Celem koordynacji działań utworzona została strona na Facebooku W piłkę wielkie granie, można do nas pisać na wpwg@spoko.pl lub dzwonić na telefon 602725889.

Prosimy o zgłaszanie się i wzięcie udziału w grze, ale także o spontaniczne przychodzenie. Poszukujemy osób („wielkich graczy”), którzy przyjdą na boisko w sytuacjach kryzysowych o każdej godzinie dnia, ale też i nocy. Zapraszamy do kibicowania, robienia zdjęć i filmów, wymyślania i realizowania  pomysłów, które pociągną naszą grę w nieznane rejony.

W imieniu organizatorów
Marek Kowalski

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)