Main Menu

Przypominamy: Głosuj na UKS Ząbkovia w programie „Szkółki Piłkarskie NIVEA”

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek i nie tylko, głosują na UKS Ząbkovia od połowy marca br. Zaczynaliśmy z 582 miejsca. Aktualnie klub zajmuje 156 pozycję! To jednak wciąż zbyt mało, aby myśleć o zwycięstwie. Potrzebujemy dodatkowo ok. 1000 kliknięć dziennie. Glosujmy więc każdego dnia i zachęcajmy do głosowania innych. Wspólnie możemy wygrać!

W 2012 uruchomiony został program „Szkółki Piłkarskie NIVEA”. Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze „Szkółki Piłkarskie NIVEA” wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Uczniowski Klub Sportowy ZĄBKOVIA ZĄBKI zgłosił swój udział w akcji.

Pomóżmy dzieciakom spełniać marzenia !

Głosujmy  na Uczniowski Klub Sportowy Ząbkovia Ząbki!

Beata Komosińska – Ferens

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)