Main Menu

Klubokawiarnia „KLINIKA”

Facebooktwitterlinkedin

 

Miejsce przyjazne dla każdego, kto ma ochotę spędzić w miłej atmosferze czas ze swoimi znajomymi i rodziną. Klinika znajduje się przy ul. Sobieskiego 31G, kilka kroków od bramy głównej szpitala w Drewnicy. Jako jedyny lokal w okolicy wyposażona jest w „salę kinową” z ekranem projekcyjnym o powierzchni prawie 5m2, a także  40” ekran LCD.

Klinika „leczy” przede wszystkim głód, pragnienie oraz wszelkie objawy nudy i samotności. Domowa atmosfera, przytulny i cieszący oko wystrój oraz miła i przyjazna obsługa sprawia, że każdy gość czuje się w tym miejscu swobodnie i z ochotą do niego powraca.

Mimo faktu, iż lokal został otwarty kilka tygodni temu, jest bardzo chętnie i licznie odwiedzany przez mieszkańców Ząbek i okolicznych miejscowości.

Lokal słynie z przepysznej domowej polskiej kuchni. Wszystkie serwowane potrawy przygotowywane są w tym samym budynku, przez TASTE of NATURE, jedną z najlepszych firm cateringowych, która przygotowuje posiłki m.in. dla wielu gwiazd polskiego showbiznesu. Dodatkowym atutem Kliniki są domowe obiady w cenie 9 zł za zestaw obejmujący zupę oraz  II danie serwowane od pon. do pt. na miejscu w lokalu, a także dostarczane do biur, urzędów i domów prywatnych.

Ze względu na fakt, iż właścicielem lokalu jest firma eventowo – reklamowa PIBI Group, lokal posiada kameralną scenę, na której już wkrótce odbywać się będą cyklicznie występy kabaretowe, kameralne koncerty i innego rodzaju atrakcje, które zapewnią dodatkową rozrywkę klientom. Przedsmak występów mieliśmy okazję zobaczyć na otwarciu Kliniki, gdzie swoim show rozbawiła do łez wszystkich gości Ela Wycech – kabareciara znana z programów „Stand UP! Zabij mnie śmiechem” oraz „Misja Elka”.

W okresie letnim przed lokalem znajduje się ogródek, w którym można posiedzieć na świeżym powietrzu i w ładną pogodę skosztować przepysznych grillowych potraw i napić się zimnego piwa. Dla prawdziwych smakoszy w Klinice serwowane są najlepszej klasy alkohole oraz wysublimowane drinki, z których Klienci upodobali sobie Mojito, określając je mianem najlepszego, jakie dotychczas mieli okazję kosztować. Jak na prawdziwą Klinikę przystało, w lokalu serwowane są również mini-drinki w strzykawkach.

W klubokawiarni można zarezerwować stolik lub wynająć cały lokal „na wyłączność”, na prywatne imprezy: chrzciny, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, itp.

Klinika otwarta jest od pon. do czw w godz. 12:00 – 22:00, w pt i sob. od 12:00 do ostatniego gościa.

Więcej informacji można znaleźć na Facebook oraz pod numerem tel. 795 705 900.

 

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »