Main Menu

Ogólnopolski Turniej All Style Martial Arts – Semi Kontakt o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

Facebooktwitterlinkedin

Gala Full Contact – Sanda oraz Festyn Rodzinny w Ząbkach  

Po raz pierwszy w Ząbkach odbędzie się Ogólnopolski Turniej All Style Martial Arts – Semi Kontakt o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki oraz Gala Wieczoru Full Contact Sanda. 

 Wydarzenie organizuje Miasto Ząbki wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ząbkach, Strażą Miejską w Ząbkach, Towarzystwem Przyjaciół Ząbek oraz UKS „Omega Sports”. Jest to kolejna tego typu impreza organizowana w naszym mieście. Wszystkie dotychczasowe podobne imprezy odbywały się pod patronatem Ambasadora Filipin.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod patronatem sportowym Polskiego Związku Wushu. Turniej rozpocznie się o godzinie 12.00, gala o godzinie 19.00 w dniu 19 maja (sobota) w Publicznym Gimnazjum nr 2 przy ul. Batorego 37 w Ząbkach.

Patroni medialni: Ząbkowska Gazeta Samorządowa “Co słychać?”, Portal zabki24.pl. Radio “Ząbki”, Radio „Fama”. Oba wydarzenia zobaczymy w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 przy ul. Batorego 37 w Ząbkach.

Ponadto na terenie szkoły w godzinach 9.30 – 14.30 odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez szkołę. Podczas festynu przewidziane są dwa koncerty. Pierwszy o godzinie 11.40 – wystąpi Zespół Ocet (Finałowy występ uczniów z konkursu Mam Talent) oraz o godzinie 14.00 Zespół Absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 2 z repertuarem zespołu „Dżem”.

Dzieci będą mogły skorzystać bezpłatnie z zamku dmuchanego, suchego basenu z piłeczkami i trampoliny. Dodatkowo przewidziano stoisko małej gastronomii ze smakołykami (ciasto z domowej kawiarenki, popcorn, wata cukrowa, lody, gofry, grill, pierogi, hamburgery, kawa, herbata, napoje itp.), loterię fantową (każdy los wygrywa), kiermasz książek, stoisko z pracami wykonanymi  przez TPD – Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, zawody i konkurencje sportowe.

Wszystkie powyższe atrakcje są adresowane do mieszkańców Ząbek i okolic. Wstęp wolny!

Zapraszamy!

Organizatorzy

Facebooktwitterlinkedin« (Poprzednia wiadomość)