Main Menu

XVI FESTYN RODZINNY w SP2 w Ząbkach już jutro – ZAPRASZAMY

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

2  czerwca 2012r. (sobota) w godz. 9:00 – 14:00 w Szkole odbędzie się  XVI Festyn Rodzinny. Portal zabki24.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. W trakcie nie sposób będzie się nudzić. W programie imprezy są m.in.: występy uczniów SP2, którzy przez cały rok przygotowywali program artystyczny, gry i zabawy zręcznościowe czy też pokaz Straży Pożarnej.

W czasie festynu będzie można nabyć “Szczęśliwy los”, który weźmie udział w losowaniu cennych nagród: zabawek, apratu fotograficznego, oraz nagrody głównej – ROWERU GÓRSKIEGO ufundowanego przez Klubokawiarnię KLINIKA z Ząbek. Na stoisku “Kliniki”, będzie można również pożywić się daniami z grilla.

Około godziny 12:20 przewidziane jest uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wiosennego etapu konkursu “Ząbki w czterech porach roku”. Organizatorami konkursu są: Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach, Towarzystwo Przyjaciół Ząbek oraz portal zabki24.pl. Patronat nad konkursem sprawują: Burmistrz Miasta Ząbki, Starosta Powiatu Wołomińskiego oraz Fundacja And I Am Up.

Poza tym, w programie:
  • pokazy tańca towarzyskiego
  • laureaci konkursu piosenki „Ząbki 2012”
  • pokaz aerobiku
  • gry i zabawy zręcznościowe
  • kiermasz podręczników szkolnych
  • działająca kawiarenka i kuchnia (pyszna grochówka)

Zapraszamy mieszkańców Ząbek do wspólnej zabawy.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za włączenie się w przygotowanie oraz sponsorom, a zwłaszcza Radzie Rodziców i firmie Klubokawiarnia Klinika.

Organizatorzy

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin