Main Menu

Motocyklista nie miał szans

Facebooktwitterlinkedin

Motocyklista nie miał szans

Chwila nieuwagi podczas wykonywania manewru skrętu w lewo kierowcy mazdy mogła być według wstępnych ustaleń policjantów przyczyną wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj kilka minut przed 15:00 w Markach. Kierujący motocyklem 40-letni mężczyzna nie miał szans na unikniecie zderzenia się z samochodem osobowym. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

W środę kilka minut przed 15:00 policjanci wołomińskiej drogówki otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w Markach w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Bandurskiego. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący mazdą 54-letni mężczyzna jadąc ulicą Piłsudskiego w kierunku Wyszkowa wykonał manewr skrętu w lewo w ulicę Bandurskiego, przy czym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo, przeciwległym pasem ruchu kierującemu motocyklem. W wyniku zderzenia obu pojazdów kierujący 40-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Z urazem kręgosłupa do szpitala trafiła tez pasażerka mazdy.

Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia drogowego wyjaśnią teraz biegli i policjanci wołomińskiej Komendy na co dzień zajmujący się zdarzeniami drogowymi.

Apelujemy o bezpieczna i rozważną jazdę.

Informacja prasowa i zdjęcie: KPP Wołomin
http://kppwolomin.policja.waw.pl/

Facebooktwitterlinkedin