Main Menu

VI Memoriał Huberta „Bercika” Manteuffla

Facebooktwitterlinkedin

21. lipca 2012r. (w sobotę) odbędzie się VI Memoriał Bercika – wyścig rowerowy MTB o Puchar Burmistrza Miasta Marki, będący zarazem memoriałem upamiętniającym śmierć wspaniałego kolarza, kumpla i miłośnika rowerów Huberta „Bercika” Manteuffla. Jesteśmy pewni, że podobnie jak poprzednie edycje wyścigu, również tegoroczna będzie cieszyła się dużą popularnością i wspaniałym odbiorem w środowisku rowerowych maniaków i nie tylko.

Zapraszamy do uczestnictwa oraz do kibicowania wszystkich pasjonatów kolarstwa, osoby chcące spędzić aktywnie czas i ludzi, dla których rower to pasja i sens życia. Na wyścigu spotykają się najlepsi kolarze z Mazowsza, ale każdy kto ma rower i kask może spróbować swoich sił, choćby na krótszym dystansie. Wyścig rozgrywany jest na 2 dystansach: standard – 16km oraz sport – 48km.

Start w zawodach jest całkowicie darmowy, obowiązuje jedynie zwrotna kaucja za chip (50zł). Na zwycięzców oczywiście czekają wspaniałe nagrody oraz  mnóstwo nagród w loterii która odbędzie się po dekoracji.

To jeszcze nie koniec atrakcji! Szanując ogromny wysiłek i zaangażowanie uczestników wyścigu w rywalizację sportową, na wszystkich po imprezie czeka smaczny posiłek regeneracyjny w ramach – PASTA PARTY w restauracji Forresters, oraz koncert zespołu Blues Drivers.

Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą przy restauracji Forresters – Marki ul Kręta 1A.

Zapisy:  na stronie bercik.netweb.pl do dnia 18 lipca oraz w dniu startu, w biurze zawodów, godzinach 7.00-9.30.

Trasa „Memoriału Bercika” (16km lub 3x16km), poprowadzona po terenach wydm i przedwojennych glinianek, jest zróżnicowana topograficznie i, jak na warunki mazowieckie, dość wymagająca.  Nie rzadko kręci ciasnymi, zarośnięte ścieżkami (single track), obfituje w przewyższenia i piach również się przydarza. Czyli kwintesencja MTB.

Chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy na www.bercik.netweb.pl. Strona, gdzie znajdziecie wszystkie interesujące Was informacje.

W tym roku uczestnicy „Memoriału Bercika” wezmą udział w eliminacjach do Amatorskich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim – Family Cup 2012.

Zorganizowanie imprezy było możliwe dzięki naszym wspaniałym sponsorom oraz wytężonej pracy sztabu organizacyjnego ”Memoriału Bercika” (Urząd Miasta Marki, Towarzystwo Przyjaciół Marek, „Architektura” Robert Danielak, Przedszkole Smerfy), na czele z mamą Huberta – dobrym duchem   imprezy.

Zapraszamy do uczestnictwa w wyścigu i jesteśmy pewni, że doświadczycie wspaniałej zabawy i udanego aktywnego wypoczynku.

Organizatorzy

Niebawem minie rok od piątej edycji Memoriału Bercika – wyścigu rowerowego MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki. Niezwykle pozytywny odbiór imprezy przez środowisko rowerowe i potraktowanie, wręcz jako pewnik, że w tym roku odbędzie się VI Memoriał, potwierdza trafność pomysłu i nie pozwala nam zaniechać organizacji kolejnych edycji.

Tak, więc 21 lipca 2012 roku, po raz szósty, ruszamy ku pamięci naszego przyjaciela Huberta Manteuffla.

Program VI Memoriału Huberta „Bercika” Manteuffla

Start: sobota 21.07.2012 r.,  godz. 7.00 – 9.30 zapisy w Biurze Zawodów

Po godzinie 9.30, w przypadku braku zgłoszenia zawodników z rejestracji elektronicznej

Organizator przewiduje rejestrację z listy rezerwowej, utworzonej z zawodników zgłaszających się w dniu zawodów wyłącznie w biurze zawodów.

godz. 9.50 – ustawianie zawodników do startu w na dystansie Sport

godz. 10.00 – start wyścigu do dystansu Sport

godz. 10.05 – ustawianie zawodników do startu na dystansie Standard

godz. 10.15 – start wyścigu do dystansu Standard

godz. 14.00 – zamknięcie trasy memoriału na wszystkich dystansach

godz. 14.30 – 16.00 uroczysta dekoracja oraz losowanie nagród

Przewiduje się losowanie nagród dla wszystkich uczestników. Przy odbiorze wylosowanej nagrody wymagana będzie obecność właściciela wylosowanego numeru.

Źródło: marki.pl, bercik.netweb.pl

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)