Main Menu

Klub Mam wraca po wakacyjnej przerwie

Facebooktwitterlinkedin

Drogie Mamy,

Kończy się u nas wakacyjna przerwa i wracamy, pełne pomysłów i energii oraz spragnione nowych wyzwań. Mamy nadzieję, że równie aktywnie co wcześniej będziecie wspierały naszą inicjatywę. Najbliższe spotkanie, 30 sierpnia upłynie pod znakiem zabaw dla Maluszków. Odbędą się pokazowe zajęcia rozwojowe dla dzieci 9 – 15 miesięcy, 16 – 24 miesiące oraz 2-3 lata.

Zajęcia poprowadzi psycholog Beata Bandomir. Zapraszamy wszystkie chętne mamy do uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona – dlatego pozostałe mamy będą mogły za darmo napić się kawy lub herbaty, zjeść coś słodkiego oraz wymienić się wakacyjnymi wrażeniami. 

Spotykamy się w godz 10.00-12.00 w Poradni na Piłsudskiego 111 w Ząbkach.

Przypominamy, ze nasze spotkania są bezpłatne, to Wy macie wpływ na ich kształt i tematykę.  Jednocześnie poszukujemy firm i osób chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem bo to dzięki wszystkim chętnym do zorganizowania spotkania klub MAMY ZĄBKI może ciąge się rozwijać. Liczymy na to, że dzięki takiemu wsparciu będzie jeszcze ciekawiej i fajniej niż do tej pory.

Bardzo prosimy o kontakt na: mamy.zabki@gmail.com lub pod nr tel: 515 849 125

Jednocześnie dziękujemy Burmistrzowi Panu Robertowi Perkowskiemu oraz Portalowi zabki24.pl za objęcie patronatem naszego klubu.  Jednocześnie dziękujemy UM za pomoc w tworzeniu Klubu.

Przypominamy również, że nie trzeba się zapisywać. Po prostu przychodzimy (wcześniej bierzemy koleżankę z dzieckiem pod pachę) i jesteśmy.

Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi 0-4 lata. Spotykamy się w godz 10.00-12.00 w  Prywatnej Poradni Pedagogicznej przy ul. Piłsudskiego 111 w Ząbkach (po przeciwnej stronie giełdy spożywczej).

Magdalena Sowińska 

Facebooktwitterlinkedin(Następne wiadomości) »