Main Menu

Niecodzienna wizyta w Urzędzie Miasta

Facebooktwitterlinkedin

11-go września br na zaproszenie z-cy burmistrza Ząbek Artura Murawskiego do Urzędu Miasta z kurtuazyjną wizytą zawitał Henryk Olszewski – znakomity lekkoatleta, trener dwukrotnego mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą Tomasza Majewskiego. Rozmawiano głównie o sporcie.

Henryk Olszewski był żywo zainteresowany poziomem i rozwojem ząbkowskiej młodzieży, z uwagą wysłuchał opowieści Artura Murawskiego na temat ostatniej inwestycji jaką jest trybuna sportowa na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Niespodzianką dla wszystkich było to, że Henryk Olszewski mieszka w Słupnie, a więc na terenie powiatu wołomińskiego.

Obecnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego trenuje od dwunastu lat i jak sam mówi, traktuje go jak trzeciego syna. Zapytany o receptę na sukces odpowiada bez wahania: „ciężka praca, konsekwencja i upór w działaniu.”

Wizyta znakomitego trenera w Ząbkach napawa optymizmem i nadzieją. Może w niedalekiej przyszłości okaże się, że Henryk Olszewski zwiąże się z naszym miastem na dłużej. Kto wie?

Joanna Wysocka

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)