Main Menu

Sportowe wakacje karateków z Ząbek

Facebooktwitterlinkedin

Podczas letnich wakacji młodzi zawodnicy Klub Sportów Walki KYOKUSHIN, którzy na co dzień trenują w Szkole Podstawowej nr 1 i Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ząbkach, wzięli  udział w 4 obozach sportowych. W obozach uczestniczyli karatecy począwszy od 4 roku życia.

Na początku wakacji pierwsza grupa najmłodszych wojowników z Ząbek wyjechała nad malowniczo położone jezioro Serwy. Podczas obozu nie było czasu na nudę, co mogą potwierdzić jego zadowoleni uczestnicy! Już pierwszego dnia po pysznym śniadaniu, karatecy wyruszyli by zwiedzić okolicę i zaczerpnąć świeżego, mazurskiego powietrza. Każdy kolejny dzień rozpoczynał się od porannego rozruchu, później śniadania i mocy niezapomnianych wrażeń, które pozwoliły niektórym uczestnikom przełamać swoje lęki. A po południowym odpoczynku zawodnicy mogli doskonalić techniki walk kumite oraz kata pod gołym niebem na zielonej trawie w świetle zachodzącego słońca.

Pod koniec lipca odbył się kolejny rodzinny spływ kajakowy KSW KYOKUSHIN. Tym razem karatecy zawitali na Rospudę. Obóz był nie tylko wyzwaniem dla mięśni, ale także siły woli i instynktu przetrwania. Pozornie prosta i naturalna czynność, stała się eskapadą w paszczę lwa. Bardzo ważnym elementem tego wyjazdu była integracji dzieci z rodzicami, którzy mieli możliwość spędzenia dużej ilości czasu ze swoimi pociechami.

Na zakończenie wakacji starsi karatecy wzięli udział w 2 obozach kondycyjnych. Pierwszym był międzynarodowy obóz w Lublinie podczas którego niezapomnianych lekcji udzieli mistrzowie z Brazylii i Japonii. Następnie w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój wszyscy zawodnicy KSW KYOKUSHIN budowali formę do zbliżających się listopadowych Mistrzostw Europy i Mistrzostwa Polski.

Ogromnie cieszy fakt, iż wszyscy uczestnicy sprostali wysokim wymaganiom treningowym, jakie postawili trenerzy po sukcesach ubiegłego roku – 4 medale Mistrzostw Europy, 16 medali Mistrzostw Mazowsza oraz 68 medali z turniejów ogólnopolskich.

W nadchodzącym sezonie Klub Sportów Walki KYOKUSHIN, współpracując z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ząbkach, zaprasza na treningi karate kyokushin na najwyższym poziomie sportowym pod okiem utytułowanych zawodników i wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży.

Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

 

ZAPRASZAMY  DO WSPÓLNYCH  ĆWICZEŃ JUŻ OD 11 WRZEŚNIA   

 ZĄBKI

Szkoła Podstawowa nr 1, ul Piłsudskiego 35

dzieci od lat 4:      poniedziałki, środy     17.00 – 18.00

młodzież:   poniedziałki, środy    18.00 – 19.00

Marcin Sieradzki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »