Main Menu

Apreo Logistics szuka przewoźników

Facebooktwitterlinkedin

Apreo Logistics to operator logistyczny świadczący najwyższej jakości usługi w zakresie logistyki magazynowej, usług przewozowych całopojazdowych i drobnicowych oraz spedycji morskiej i lotniczej, wzbogaconych o czynności wspomagające. 1 czerwca 2007 roku rozpoczęliśmy działalność jako APREO LOGISTICS SA, jednak jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją.

Kluczowa część Zespołu, który tworzy firmę oraz kultura organizacyjna pochodzi jeszcze od firm Euroad, VOS– diamentów polskiej branży TSL w latach 1990-2010. 6 września 2012 roku dotychczasowy właściciel Apreo Logistics – fundusz Tar Heel Capital – podpisał umowę sprzedaży spółki na rzecz amerykańskiego koncernu logistycznego C.H. Robinson.

Posiadamy 21 oddziałów na terenie kraju. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej www.apreologistics.com.

Ze względu na dynamiczny rozwój Firmy, stale poszukujemy Przewoźników, dysponujących zestawami Ciągnik Siodłowy z Naczepą (różne typy), chętnych świadczyć usługi transportowe na terenie Polski, Europy, jak również na obszarze krajów WNP (byłego ZSRR).

Oferujemy:

  • stałą współpracę i stałe zlecenia,
  • jazdę na zasadzie tzw. „kółek” (od poniedziałku do piątku-weekend zawsze w domu) lub w systemie przerzutów wewnątrz unijnych,
  • stałą stawkę za wszystkie kilometry (puste/pełne),
  • terminy płatności negocjowalne, w zależności od zaangażowania Przewoźnika,
  • fakturowanie co tydzień (kilometry rozliczane są według narzędzia ustalonego z Przewoźnikiem, ilość kilometrów podawana jest każdorazowo na zleceniu),
  • preferencyjne kierunki: Finlandia, Czechy i Słowacja,
  • gwarantujemy minimalne przebiegi miesięczne.

Kontakt

Paulina Witak
tel.:  510 262 080
e-mail:
paulina.witak@apreologistics.com

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »