Main Menu

Rock Live po raz trzeci!

Facebooktwitterlinkedin

Po raz trzeci w sali widowiskowej OkiS-u rozbrzmiały dźwięki granego na żywo rocka. W sobotę 13 października, kilka minut po godzinie 16 rozpoczął się trzeci Rock Live Zielonka. Tego wieczora na scenie wystąpiło siedem zespołów 6 Rano, Demi Looz, Glider, Helium, Satisfaction, Semper Fi i Winyl.

Pierwszy na scenie pojawili się artyści z Winylu, którzy ogłosili, że dzisiejszego wieczora będą Hard Winylem. Członkami zespołu są bracia Tomasz i Daniel Kuc, członkowie Rock Live Team-u, odpowiedzialnego za organizację wydarzenia. Po zagraniu kilku coverów, w tym bardzo dobrze przyjętego przez publikę „Sweet Child o’Mine” ustąpili miejsca kolejnym zespołom.

Chyba najbardziej oczekiwanym zespołem był zielonkowski Satisfaction. Podczas ich występu sala była już bardzo wypełniona, a fani z pierwszych rzędów głośno domagali się kolejnych piosenek młodego zespołu. Po tym jak zespół, którego liderem jest Szymon Żuk na dobre rozgrzał publiczność,temperatura nie spadła już nawet na moment. Kolejne zespoły grały dla świetnie bawiących się fanów, a głośną rockową muzykę słychać było nawet przed wejściem do budynku.

Informacja prasowa i fot.: UM Zielonka

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)