Main Menu

Dolcan: Zarabianie na wynajmie

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

17 i 18 listopada firma Dolcan organizuje dni poświęcone tematowi bezpiecznego zarabiania na nieruchomościach. Deweloper niedawno wprowadził na stołeczny rynek nowość – mieszkania w systemie condo, które pozwalają zyskać 8 proc. rocznie. W przyszłą sobotę, analityk inwestycyjny firmy poprowadzi seminarium związane z tą nową formą zarabiania na wynajmie mieszkań w Warszawie.

Spotkanie z analitykiem inwestycyjnym Dolcan, Tomaszem Bujnowskim  odbędzie się w sobotę 17 listopada w apartamentowcu Skierniewicka City na Woli (ul. Skierniewicka 14). W czasie seminarium, w godz. od 11.00 do 14.00, osoby zainteresowane bezpiecznym zarabianiem na wynajmie mieszkań będą mogły zapytać o wszelkie szczegóły systemu codno proponowanego przez Dolcan. System obejmuje dwie inwestycje w stolicy: właśnie apartamentowiec Skierniewicka City oraz kompleks Ogrody Ochota budowany przy Al. Krakowskie

– Ta forma zarabiania na nieruchomościach jest w Polsce dość młoda, budzi więc dużo pytań i niejasności. Ponadto w Warszawie nie było do tej pory oferty zakupu mieszkań z gwarancją najmu. Uznaliśmy, że otwarte spotkanie ze specjalistą to dobra okazja do wyjaśnienia wszelkich pytań, jakie mają klienci zainteresowani zyskami z wynajmu – wyjaśnia Alicja Dolińska, dyrektor biura marketingu firmy Dolcan.

W weekend 17 i 18 listopada (w godz. 10-16) klienci będą mogli zapoznać się nie tylko z ofertą condo, ale także wszystkimi warszawskimi inwestycjami dewelopera. Firma ma obecnie w sprzedaży, aż 20 osiedli w różnych fazach realizacji.  Blisko 100  mieszkań z tej oferty można kupić w ramach programu Rodzina na Swoim.

Condo Systemu Dolcan to oferta zakupu mieszkania z gwarancją najmu, i wypłat zysków w wysokości nawet 8 proc. rocznie. Klient decydując się na zakup lokalu otrzymuje pełnowartościowe mieszkanie – nieruchomość z aktem notarialnym i udziałem w gruncie. Ceny mieszkań zaczynają się już od 7.600 zł za m kw. Jest to cena identyczna z tą, za jaką deweloper sprzedaje mieszkania wszystkim klientom na rynku.

Nabywając mieszkanie w Condo Systemie Dolcan kupujący podpisuje z firmą dwie umowy: jedna dotycząca sprzedaży mieszkania z aktem własności, druga podpisywana na okres 10-15 lat z możliwością przedłużenia, dotycząca przekazania Dolcanowi lokalu, by zajął się jego wynajmem. Deweloper ma już doświadczenie w tym obszarze, od kilku miesięcy wynajmuje apartamenty w inwestycji Skierniewicka City. Do tej pory w apartamentach nocowało ponad 850  turystów.

Zysk wypłacany właścicielowi mieszkania liczony jest od wartości wykończonego mieszkania, niezależnie od „obłożenia”. Umowa, w ramach której wynajmowana jest nieruchomość może być przez właściciela w każdej chwili zerwana, z uwzględnieniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Jedyne koszty, jakie musi ponieść inwestujący to czynsz (bez mediów, za to płaci operator) i podatek od nieruchomości.

Dolcan swój nowy produkt kieruje do dwóch grup klientów. Z jednej strony to klient biznesowy, dla którego zakup mieszkania w systemie condo to bezpieczna i opłacalna inwestycja, pozwalająca na wycofanie się z niej w każdym momencie. Z drugiej strony Dolcan dedykuje swój system klientom, którzy kupują mieszkanie z myślą o swoich dzieciach, gdy te dorosną. Mieszkanie samo się spłaca, a dzieci w każdej chwili mogą w nim zamieszkać.

Dagmara Dzikiewicz

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin