Main Menu

Jesienne podsumowanie UKS Ząbkovia Ząbki

Facebooktwitterlinkedin

W sezonie 2012/2013 w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej uczestniczą dwie drużyny UKS Ząbkovia Ząbki. Czas na podsumowanie występów dziewcząt w rundzie jesiennej.

Młodsza drużyna gra w Lidze Orlików U-11, gr. III. Po zakończeniu rozgrywek dziewczęta z dorobkiem 16 punktów zajmują 5 miejsce w tabeli. Naszą drużynę wyprzedzają kluby, z którymi Ząbkovia albo przegrała (Legia SSA, KS Zwar Warszawa, KS Wesoła I), albo zremisowała (KS Drukarz Warszawa). Nasza drużyna zanotowała na swoim koncie 5 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Dla większości naszych zawodniczek to pierwszy sezon rozgrywek ligowych, pozycję w środku tabeli trzeba więc odnotować jako sukces.

Starsze dziewczęta grają w Lidze Młodzików U-13, gr. I. Ta drużyna w rundzie jesiennej uzbierała 12 punktów (4 wygrane i 7 porażek) i zajmuje 8 pozycję w tabeli. Starsza drużyna Ząbkovii grała w rozgrywkach ze zmiennym szczęściem: były mecze, w których dziewczęta mimo, że przegrywały dwoma bramkami potrafiły wywalczyć zwycięstwo, były też mecze, w których dziewczyny przegrywały, prowadziły i traciły bramki dosłownie w ostatnich sekundach meczu. Na tym właśnie polega piękno piłki nożnej.

Trzymajmy kciuki za nasze dziewczęta w rundzie wiosennej!!!

Beata Komosińska – Ferens
Zdjęcia: Archiwum UKS Ząbkovia Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »