Main Menu

Ostatnie weekendy z Rodziną

Facebooktwitterlinkedin

W najbliższy weekend, 1-2 grudnia, firma Dolcan organizuje dni otwarte  na gotowym Osiedlu Tęczowym w warszawskich Włochach. Jest to już ostatni dzwonek, by kupić mieszkanie w programie „Rodzina na Swoim”. Deweloper zaproponuje 17 mieszkań z osiedla Tęczowego mieszczących się w limicie 5.780 zł za m kw.

Dni otwarte odbędą się w godz. 10.00–16.00. Wszyscy zainteresowani skorzystaniem z ostatniej szansy na zakup mieszkania w kończącym się w tym roku programie „Rodzina na Swoim”, będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda zrealizowane już osiedle przy ul. Szczęsnej we Włochach.

– Dostajemy od klientów sygnały, że wciąż jest wiele osób, które chciałyby jeszcze skorzystać z programu RnS. Głównie z myślą o nich organizujemy dni otwarte. Na Osiedlu Tęczowym obejrzeć będzie można 17 mieszkań mieszczących się w limitach programu 5.780 zł za m kw. – podkreśliła Alicja Dolińska, dyrektor działu marketingu w firmie Dolcan. Przy okazji można będzie zapoznać się także z ofertą  osiedli mieszkań bezczynszowych: Konik Polny, Kamyk Zielony i Rudy Las, gdzie ceny również mieszczą się w RnS, i zaczynają od 5.000 zł za m kw.

W czasie dni otwartych na Osiedlu Tęczowym dodatkowo deweloper zaproponuje świąteczną promocję: kupując mieszkanie na parterze klient dostanie  ogródek gratis. W wypadku największych ogródków można zaoszczędzić nawet 65.000 zł.

Osiedle Tęczowe to czteropiętrowe kameralne, nowoczesne budynki w stylu nowych kamienic. W ramach osiedla dostępne są najpopularniejsze aktualnie metraże lokali – od 29 do 78 m kw. Kilkanaście kroków od osiedla znajduje się przychodnia zdrowia, obsługująca pacjentów w ramach NFZ. To znaczne ułatwienie i wygoda dla osób starszych i rodzin z dziećmi. Budynki na osiedlu dostosowane są także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Tuż obok osiedla znajduje się stacja WKD Włochy, dostępnych jest też wiele linii autobusowych, które odjeżdżają z przystanku położonego w odległości 150 m od osiedla. Niedaleko są też duże centra handlowe – Blue City i Reduta. Więcej informacji o mieszkaniach Dolcan i inwestycji Osiedle Tęczowe: www.dolcan.pl oraz www.osiedle-teczowe.pl

Dagmara Dzikiewicz

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »