Main Menu

Targi pracy w Urzędzie Dzielnicy Targówek

Facebooktwitterlinkedin

W dniu 14 listopada 2012r. (środa) w godzinach 10.00 – 14.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20 odbędą się po raz piąty Targi Pracy w Dzielnicy Targówek, których organizatorem jest Urząd Dzielnicy Targówek oraz Ośrodek Pomocy Społecznej. Inicjatywa adresowana jest do bezrobotnych i poszukujących pracy mieszkańców Targówka oraz innych dzielnic Warszawy i okolic, a także firm chcących pozyskać wartościowych pracowników.
Targi są okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, ofertą szkoleniową, uzyskania wsparcia z zakresu prawa, promocji przedsiębiorczości i skutecznego poruszania się po rynku pracy. Udział w inicjatywie umożliwia poznanie wymagań rynku pracy i pozwala na ocenę własnych szans i możliwości, co czyni poszukiwanie pracy bardziej skutecznym.
Partnerem przy organizacji Targów jest Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Warszawa, prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy. Patronat medialny nad Targami objął portal internetowy praca.pl
Informacja prasowa: UD Targówek
Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »