Main Menu

UKS Ząbkovia Ząbki – Mecz Ligi Młodzików

Facebooktwitterlinkedin

W sobotę 03 listopada 2012 roku drużyna UKS Ząbkovia Ząbki udała się do Zakroczymia, gdzie na boisku przy ul. Koźmińskiego 68 zmierzyła się z zespołem LKS Wisła Zakroczym.

Od pierwszego gwizdka sędziego nasze dziewczęta ruszyły do ataku, ale mimo wielu okazji i przewagi na boisku przez pierwsze 30 minut meczu nie udało im się pokonać bramkarza Wisły i do przerwy był bezbramkowy remis.

W drugiej połowie (po uwagach trenera) dziewczęta ruszyły do bardziej zdecydowanych ataków. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisała się Nikola Karczewska, która wykorzystała celne podanie Angeliki Tarasiewicz i pokonała bramkarza z bliskiej odległości. W dwie minuty później dobrą pozycję w polu karnym wykorzystała Angelika Tarasiewicz. Ta sama zawodniczka pokonała bramkarza Wisły w piątej minucie drugiej połowy spotkania.

Na 4:0 podwyższyła Klaudia Krawczyk, która wykorzystała zamieszanie w polu karnym naszych przeciwników. W chwilę później błąd naszej drużyny wykorzystali chłopcy, którym udało się pokonać Paulinę. Nasze dziewczęta cały czas atakowały bramkę Wisły i w 26. minucie wynik spotkania podwyższyła Magda Górecka. Na dwie minuty przed końcem meczu wybicie piłki przez Kamilę Niemyjską spod naszej bramki wykorzystała Angelika Tarasiewicz, która po raz trzeci w tym meczu (tym razem lewą nogą) pokonała bramkarza Wisły.

LKS Wisła Zakroczym – UKS Ząbkovia Ząbki 1:6

Skład Ząbkovii: Ola Ferens, Magda Górecka, Nikola Karczewska, Klaudia Krawczyk, Julia Męcik (kapitan), Kamila Niemyjska, Dominika Stankowska, Paulina Szyszka (bramkarka), Paulina Szymańska, Angelika Tarasiewicz, Klaudia Tuszyńska, Natalia Zawadzka.

Trener: Jarosław Dobrowolski.