Main Menu

Certyfikat “Systemu Zarządzania Jakością” przedłużony

Facebooktwitterlinkedin

 

W dniach 22 – 23 listopada br. w Urzędzie Miasta odbył się audyt w celu zweryfikowania systemu zarządzania jakością przyznany naszemu miastu w roku 2009.

System pod nazwą (z ang. EN ISO 9001:2008 Quality Management Systems – Requirements) – jest to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m.in.: wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobu, dokonywanie systematycznych pomiarów satysfakcji klienta i jakości wyrobów.

ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Audyt w imieniu firmy LL-C(Certyfikation) Czech Republic przeprowadził Bogdan Szumański. Otrzymany certyfikat utrzymuje swoją ważność do 29 listopada 2015 roku. Jest to niewątpliwie ogromne osiągnięcie wszystkich pracowników Urzędu Miasta Ząbki. Jesteśmy przekonani, że w 2015 roku certyfikat zostanie przedłużony na następne lata.

Joanna Wysocka

Źródło: UM Ząbki

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)