Main Menu

Nowy radiowóz w służbie ząbkowskiej Policji

Facebooktwitterlinkedin

nowyradiowoz

Policjanci z komisariatu w Ząbkach zostali doposażeni w nowoczesny oznakowany radiowóz Kia. To efekt porozumienia lokalnych władz samorządowych i Policji. 14 grudnia, nastąpiło jego uroczyste przekazanie. Pojazd trafił już do codziennej służby.

Zgromadzonych gości, władze samorządowe i policjantów, powitał aspirant sztabowy Zbigniew Kopycki – komendant Komisariatu Policji w Ząbkach „To już kolejny dowód poparcia i zaufania mieszkańców i władz miasta Ząbki do Policji. Po raz kolejny możemy cieszyć się z nowego radiowozu” .

Komendant Kopycki podkreślił zasługi władz samorządowych i ich wolę współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Dzięki możliwości pracy w lepszych warunkach i na doskonalszym sprzęcie jest możliwa dalsza poprawa skuteczności pracy policjantów, tak aby mieszkańcom żyło się spokojnie i bezpiecznie. Głos zabierał również Burmistrz Miasta Ząbki Robert Perkowski zapowiadając w przyszłości przekazanie kolejnych środków finansowych na wyposażenie lokalnej Policji.

Chwilę później ks. Kanonik Andrzej Kopczyński dokonał poświęcenia radiowozu.

Teraz przyszła pora na najważniejszą część uroczystości. Przedstawiciele samorządu dokonali symbolicznego przekazania kluczyków do radiowozu, po której nastąpiła jazda próbna nowym oznakowanym pojazdem KIA. Radiowóz już trafił do codziennej służby.

Informacja prasowa: KPP Wołomin
Foto.: BOFOTO

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)